katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Adventní zájezd po stopách legendární koledy Tichá noc do Oberndorfu a do Salzburgu a Bratislavy

Kdy: 1.12.2017
Dieceze:
Popis: Zveme vás na mimořádný adventní zájezd "3 v 1", během něhož navštívíte Rakousko a Slovensko se třemi zajímavými městy. Čeká vás nezapomenutelná předvánoční atmosféra v Oberndorfu - v městečku, kde poprvé zazněla světoznámá koleda Tichá noc, navštívíte adventní trhy s vůní svařeného vína a skořice v Salzburgu a projdete se kouzelným starým městem v Bratislavě! Přihlašování již probíhá, v případě zájmu neváhejte!

K zájezdu navíc obdržíte dárek: adventní čokoládový kalendář

Termín: 1. - 3. 12. 2017

Cena: 2.950,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, přistavení autobusu v Brně, lehká snídaně v Rakousku, 1x ubytování v 3* hotelu v Bratislavě se snídaní, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: vstupy, cestovní pojištění (zajišťuje si každý individuálně)

Program zájezdu:

1. den (pátek): Předpokládaný odjezd z Brna ve 21:00.

2. den (sobota): Lehká snídaně, návštěva Oberndorfu – budeme putovat po stopách koledy Tichá noc, která poprvé zazněla na Vánoce roku 1818 v kostelíku v rakouském Oberndorfu. Zazpívali ji duchovní Joseph Mohr a učitel a varhaník Franz Xaver Gruber, autoři textu a hudby. Stille-Nacht-Kapelle (Kaple Tiché noci) v Oberndorfu je dodnes obrovskou turistickou atrakcí, kam ročně přicházejí tisíce turistů, aby navštívili „kolébku“ slavné koledy. Poté budeme pokračovat do Salzburgu. Navštívit Salzburg v předvánoční době je silný zážitek. Toto město vás jistě nadchne a jeho útulnou atmosféru si zamilujete ... Zavedeme vás do cukrárny, kde si budete moci koupit oblíbenou čokoládovou pochoutku, pravé Mozartovy koule. Rovněž budete mít možnost navštívit adventní trhy a projít se po nádherně vyzdobené ulici Getreidegass. Osobní volno. Přejezd do Bratislavy, ubytování.

3. den (neděle): Navštívíte adventní Bratislavu – dóm sv. Martina (včetně mše sv.), procházka kouzelným starým městem, most SNP přes Dunaj, možnost návštěvy vyhlídky s luxusní restaurací, Bratislavský hrad, adventní trhy, osobní volno. Návrat do Brna s předpokládaným příjezdem v podvečerních hodinách.

Kontakt: cepelkova@bihk.cz, tel.: 737 215 328

Upozornění: Prosíme všechny zájemce, aby nenechávali přihlášení na poslední chvíli a hlásili se co nejdříve z důvodu potvrzení ubytovací kapacity!
Informace: e-mail: cepelkova (zavináč) bihk (tečka) cz, tel (tečka) : 737 215 328
WWW: http://www.simeon.cz/clanky/Vydejte-se-s-nami-na-adventni-zajezd-po-stopach-legendarni-koledy-Ticha-noc-do-Oberndorfu-a-do-Salzburgu-a-Bratislavy.html
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest