katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zajímavé pořady na ProglasuVysílání Radia Proglas v týdnu od 22.8. do 28.8. 2016

Vysílání Radia Proglas je možné poslouchat on-line. Vysílací frekvence pro jednotlivé regiony a také mnoho zajímavých informací najdete na internetové adrese www.proglas.cz.

V aktuálním týdnu vysíláme v přímém přenosu následující bohoslužby:
v úterý 23. srpna v 18.00 mši svatou z kostela sv. Augustina v Brně, ve čtvrtek 25. srpna v 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze, v pátek 26. srpna v 18.00 mši svatou z duchovního centra v Brně-Lesné, v neděli 28. srpna v 9.00 mši svatou z duchovního centra v Brně-Lesné.
Každý pátek (kromě prvního v měsíci) se můžete po 15. hodině připojit ke Korunce k Božímu milosrdenství.
V týdnu vysíláme také modlitbu růžence – každé pondělí v 18.00 (radostný růženec), úterý ve 22.30 (bolestný), středa v 18.00 (slavný), pátek 22.30 (bolestný), sobota 20.30 (světla).

V sobotu 27. srpna se ve Žďáru nad Sázavou koná tradiční pouť rodin brněnské diecéze. Redaktoři Proglasu vám z místa nabídnou živé studio, které zmapuje program pro dospělé i děti. Poslouchejte v 11.05 dopoledne a po 13.00 odpoledne.

Z dalších pořadů a rozhlasových premiér pro vás vybíráme:

Pořad Kafemlýnek, který se v úterý 23. srpna bude zabývat výchovou předškolních dětí, otázkami okolo sexuální oblasti, pravidly pro sledování televize, nebo vedení dítěte ke vztahu k Bohu. Představíme také knižní novinky Nebojím se tmy, Párty u tučňáků a Síla manželovy modlitby. Naladíte v 9.30.

Domov pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově symbolicky slouží již 13 let a jeho služeb využilo dosud přes 2500 osob. Potřebných matek s dětmi či otců stále přibývá, o poskytovaných službách se můžete více dozvědět v pořadu královéhradeckého studia Vojtěch v úterý 23. srpna ve 22.00. Pořad má podtitul La-vi-na v domově pro matky s dětmi - z jakého důvodu právě tento název, uslyšíte na konci pořadu.

Putování moravským Záhořím v prostoru a čase nabízí pořad, který jsme pro vás zaznamenali na Mezinárodním folklorním festivalu ve Strážnici. Daniel Drápala ho nazval Chudobka mezi kmeny moravskými, poslouchejte ve středu 24. srpna v 16.55.
Ve středu vás zveme také k poslechu hudebního pořadu Jak se vám líbí, v němž u nás ve studiu vystoupí duo Evolet. V jeho čele stojí zpěvačka Eva Jurčáková, kterou možná znáte z kapely Soundno. Evolet je nový Evin projekt, poslechnout si je můžete ve středu v 19.15, případně na festivalu Mohelnický dostavník na Scéně Radia Proglas.

Karolína Žmolíková je mladá zpěvačka, sopranistka a absolventka Pražské konzervatoře, která v uplynulých dnech úspěšně zakončila i studia na brněnské JAMU. Rozhovor s ní uvedeme v Oktávě v pátek 26. srpna v 16.55.

Uvěřil jsem ve vězení - to je svědectví dvou mladých mužů, kteří poznali Pána Ježíše, když ztratili vlastní svobodu. Jak nyní, po svém obrácení, nahlížejí svůj předchozí život a co jim víra dává? Jak funguje vězeňská duchovní služba a s čím se musí potýkat místní kaplan? Uslyšíte v dokumentu z cyklu Mezi slovy v sobotu 27. srpna ve 22.10.

  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest