katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Pořady tohoto týdneVysílání Radia Proglas v týdnu od 23. 1. do 29. 1. 2017

Vysílání Radia Proglas je možné poslouchat on-line. Vysílací frekvence pro jednotlivé regiony a také mnoho zajímavých informací najdete na internetové adrese www.proglas.cz .

V aktuálním týdnu vysíláme v přímém přenosu následující bohoslužby:
v úterý 24. ledna v 18.00 mši svatou z radia Lumen, ve středu 25. ledna v 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze, ve čtvrtek 26. ledna v 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze, v pátek 27. ledna v 18.00 mši svatou z kostela sv. Vojtěcha v Českých Budějovicích, v neděli 29. ledna v 9.00 mši svatou z kostela sv. Augustina v Brně.

Každý pátek (kromě prvního v měsíci) se můžete po 15. hodině připojit ke Korunce k Božímu milosrdenství.

Každou neděli zveme k modlitbě rodin v 18.00.

V týdnu vysíláme také modlitbu růžence – každé pondělí v 18.00 (radostný růženec), úterý ve 22.30 (bolestný), středa v 18.00 (slavný), pátek 22.30 (bolestný), sobota 20.30 (světla).

Média jsou často obviňována, že "píší v něčím žoldu", že šíří nějakou ideologii. Jak to s těmi ideologiemi je, nakolik ovlivňují podobu a vyznění jednotlivých mediálních produktů, a zda je vůbec možné psát či vysílat neideologicky, o tom bude ve čtvrtém dílu vzdělávacího cyklu Jak rozumět médiím hovořit MgA. Jan Motal, Ph.D., který na brněnské Fakultě sociálních studií přednáší žurnalistickou etiku. Uslyšíte v pondělí 23. ledna v 16.00 .

Slovo papeže Františka . Do Noční linky v pondělí 23. ledna od 22.30 si můžete připravit výroky, úryvky homilií, exhortací, prohlášení, či promluv svatého otce Františka, které vás v poslední době zaujaly. Prozraďte, proč se vám zalíbily. Těšit se na ně budou ostatní posluchači v čele s obdivovatelem papeže, ředitelem Proglasu P. Martinem Holíkem.

Čas pro sebe a svého manžela . Nemůžete se stále utrhnout od dětí a domácnosti? Večery pro manžele jsou dobrou příležitostí, jak se na dvě-tři hodiny v podvečer vzdálit a věnovat se jen sobě. Kafemlýnek o upevňování manželských vztahů a jejich zkrášlení uslyšíte v úterý 24. ledna v 9.30 .


V pořadu studia Vojtěch se seznámíme s tím, co vše zahrnuje práce tiskového mluvčího královéhradeckého biskupství a současně redaktora diecézního časopisu Pavla Sršně . Naladíte v úterý 24. ledna od 20.15 .

Vysočinka je nejmenší profesionální dechovka z Vysočiny, která v roce 2017 slaví dvacáté výročí založení. Zajímavosti z historie i současnosti a hlavně spoustu muziky vám nabídne pořad Hrajte, kapely! ve čtvrtek 26. ledna za pět minut pět odpoledne .

P. Petr Beneš působí ve farnosti u Nejsvětějšího Srdce Páně na pražských Vinohradech. V pořadu Živě z Prahy se nám představí nejen jako kněz, ale také coby bohemista, znalec literatury a autor písňových textů. Připomeneme si i jeho někdejší působiště - českou farnost ve Vídni. Více uslyšíte v pátek 27. ledna od 9.30 .

Michal Novenko patří mezi naše nejvýznamnější varhaníky. Koncertoval doslova po celém světě a je velkým znalcem španělských a portugalských varhan. Současně je i dirigentem, skladatelem a pedagogem. A navíc tento měsíc slaví významné životní jubileum. Naladíte v Oktávě v pátek 27. ledna v 16.55 .

  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest