katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Brněnská akademie třetího věku Biskupství brněnské se podílí na pořádání kurzů Brněnské akademie třetího věku. Kurzy probíhají pod záštitou prvního náměstka primátora města Brna Mgr. Petra Hladíka a vedoucí Odboru zdraví magistrátu města Brna MUDr. Zory Proskové vždy v pátek, zpravidla s dvoutýdenním rozestupem, a to ve velkém Bakalově sále, Brno, Žerotínovo nám. 6. Posluchači obdrží zdarma sylaby přednášek.

Kurz Zdraví je dar začíná ve 13:30 hod. a přednášejí v něm především pracovníci klinik Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (prof. M. Souček, prof. J. Vítovec, prof. P. Weber, prof. A. Hep a další). Kurz Spirituální dimenze člověka začíná v 15:00 hod. a přednášejí v něm biskup Mons. Vojtěch Cikrle, biskup Mons. Pavel Konzbul, generální vikář Mons. Jiří Mikulášek, Mgr. Marek Orko Vácha, RNDr. Jiří Grygar, Dr. Kateřina Lachmanová a další).

Do kurzů je možno se přihlásit elektronicky na www.bioetika.cz nebo osobně na recepci Centra pro rodinu a sociální péči, Brno, Biskupská 7. Kromě přednášek se konají také semináře, instruktáže pohybové aktivity a exkurze. Přednášky začínají 29. 9. 2017.

  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest