Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu sdružení CENAP

Web Katolik.cz vyhlašuje v pořadí již šestou Adventní sbírku, jejíž výtěžek je letos určen na podporu sdružení CENAP (Centrum naděje a pomoci).

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte jaký dárek od nás chcete dostat, zda potřebujete potvrzení pro daň či pouze chcete poslat mailem potvrzení o doručení platby. Přispívá se přímo na účet sdružení CENAP.


Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 300 kč na tuto sbírku, dostane od nás dárkové CD a každý kdo přispěje částkou alespoň 500 kč dostane navíc knihu P. Petra Šikuly: „Už víš?“.

Letos poprvé máme i prémii navíc, kdy po skončení sbírky bude z dárců (kteří přispěli nad 300 Kč) vylosován 1 výherce, který obdrží poukaz pro 2 osoby na víkendový pobyt (2 noci) na faře v krásném prostředí Šumavy. Objekt je nejstarší dochovanou památkově chráněnou budovou v obci Hojsova Stráž na Šumavě. Více informací najdete na http://www.farasumava.cz/.

Podrobné informace o dárcích, které jsme pro Vás připravili najdete zde.
Brněnské Centrum naděje a pomoci nabízí pomoc při řešení potíží života v manželství, v rodině. Činnost organizace je zcela v souladu s učení katolické církve, v rámci poradny pro ženy a dívky je pro klienty bezplatná. Pomáhá tam, kde se nedaří otěhotnět i v případě potíží v těhotenství, včetně původně neplánovaných těhotenství nebo při očekávání postiženého dítěte. Působí zde odborníci na metodu přirozeného plánování rodičovství.

Více o celé nabídce na www.cenap.cz nebo též na letáčku.

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.

MUDr. Ludmila Lázničková


Osoby, firmy či sdružení, které přispějí na tento projekt větší částkou (nad 5000 kč) mohou od nás obdržet zvláštní poděkování, a to formou článku, zprávy či banneru (po individuální domluvě).

Petr Handlar

Vice informaci na Texty, články, promluvy