Březnové číslo časopisu IN!


Březnové číslo časopisu IN je plné zajímavostí, které byste neměli přehlédnout. O rozhovor jsme poprosili moderátorku Českého rozhlasu Evu Kvasničkovou. Mluvila o tom, jak se ke své práci dostala i o tom, že i v rádiu se dá zažít pěkný trapas. S jarem přichází i čas jarních úklidů. Je dokázáno, že takový úklid nám dá zabrat podobně jako návštěva fitka. Více o tom se dozvíte v časopise. Jarní úklid si ale můžeme udělat i ve své duši. O tom je článek Jarní očistná kúra. S jarem přichází i pěkná barevná móda.

Redaktorka Majka vám jí představí v módní rubrice. 8. března je Mezinárodní den žen. V této souvislosti najdete v časopise článek, který se týká žen a pokroku. Víte například, že stěrače u auta vymyslela žena? Na trhu je velké množství různých hřebenů. Redaktorka Bára vás seznámí s jejich přednostmi a prozradí, jak který druh používat.

Možná jste už několikrát vyšly do přírody a nestačily se divit tomu, jak je krásná a obdivuhodná. Hlavně na jaře. V časopise přinášíme některé rekordy a zajímavosti z rostlinné říše. Pokud máte chuť jít do kina, máme pro vás dva typy. Filmy Modrý tygr a Hugo a jeho velký objev stojí za to vidět. Více o nich a také soutěž o jejich knižní předlohy najdete v časopise.

Pokud se chystáte na celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou, nezapomeňte s námi soutěžit a můžete jet zadarmo. Výherkyni z únorového čísla už známe, tak kdo vyhraje v březnu?

Z redakce vám přejeme radostné jaro plné prima nálady.

Petr Handlar

Vice informaci na Texty, články, promluvy