Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu neziskové organizace BAKHITA

Web Katolik.cz vyhlašuje již tradiční Adventní sbírku. V minulých letech jsme vybírali peníze na projekty, organizace či potřebné osoby v České republice i v Africe.

Přispět můžete zde !

Letošní podpora je pro organizaci BAKHITA o.p.s., která je zaměřená především na pomoc rodinám a lidem, kteří se dostali do kritických životních situací. Zvláštní pozornost věnujeme rodinám, které mají více dětí a je pro ně náročnější zvládat život v dnešní společnosti.

Je důležité, aby ani po dramatických životních situacích nezůstávali lidé a rodiny samy. Bakhita se snaží, aby potřebný zakusil, nejenom konkrétní pomoc, ale to, že jeho situace má naději.

Bakhita díky ochotným lidem pomáhá v celé České republice. Více o najdete na stránkách Bakhity. Jsou zde i vybrané příběhy lidských osudů.

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte, zda potřebujete potvrzení pro daň. Přispívá se přímo na účet Bakhity.

Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 450 Kč dostane od nás dárek - stolní kalendář - Malá poselství Vojtěcha Kodeta, dále při daru nad 1000 Kč zasíláme Malá poselství Vojtěcha Kodeta nebo Promluvy (CD MP3) - P. Mariána Kuffy.

Pokud darujete více než 1500 Kč, pak můžeme zasílat Malá poselství Vojtěcha Kodeta a zároveň Promluvy (CD MP3) - P. Mariána Kuffy.

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.Jediným příjmem Bakhity jsou dary lidí, kteří mají otevřené srdce. Prosíme o finanční podporu a velmi si vážíme pravidelné pomoci, která nám umožňuje sloužit lidem v krizové situaci, zasílat balíky potřebným maminkám, zaplatit nájem, benzín, telefony, ….
Rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely. Bakhita nemá placené zaměstnance.

Děkujeme.

Pavla Pilerová
www.bakhita.cz


Pro zvětšení klikněte na obrázek

Petr Handlar

Vice informaci na Texty, články, promluvy