Šestnácté výročí domény Katolik.cz

Dne 22.3.1999 byla zaregistrována doména Katolik.cz. Včera jsme tedy oslavili 16. narozeniny.

Při této příležitosti jsme pro vás připravili dárek, o který si řada z vás již delší dobu píšete, a tím je mobilní aplikace „Liturgický kalendář“ pro telefony a tablety se systémem Android. Aplikace je off-line, to znamená, že bez nutnosti připojení k internetu si můžete prohlédnout kalendář na 2 roky dopředu nebo si kdykoliv přečíst nedělní čtení. Zkrátka mít je „v kapse“ kdykoliv k dispozici a stále s sebou.

V rubrice „Stažení programů“ si program můžete stáhnout i prohlédnout nebo přečíst informace instalaci.

I když aplikace asi nebude fungovat na všech typech mobilních zařízení, kterých je velká řada s množstvím různých verzí OS Android, přesto doufám, že si své uživatele najde ;-)

Pokud vám aplikace bude fungovat a budete s ní spokojeni, jsme rádi, že jsme vám mohli tímto udělat radost. Pokud byste měli pocit, že i vy chcete udělat někomu radost, nezbývá než vás v tom povzbudit – „pošli to dál“. Způsobů, jak druhým udělat radost, se vždy najde dost.

A pokud byste přece jen nevěděli, pak můžeme zmínit jednu nenápadnou neziskovou organizaci – BAKHITA, která se stará o skutečně potřebné – lidi v tíživé ekonomické situaci a v jiných krizových situacích. Přispět můžete jakoukoliv částkou nebo zorganizovat sbírku věcí (oblečení, potraviny, drogerie) třeba i ve své farnosti, městě, vesnici, …

Chtěli bychom také poděkovat všem spolupracovníkům, kteří se jakkoliv podílejí na chodu našeho webu Katolik.cz ať už je to zveřejňování novinek, aktualit, biblických fotostřípků nebo zajišťování technických věcí spojených s hostováním jiných webů (farností atd.).
Petr Handlar

Vice informaci na Texty, články, promluvy