katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Pohodový zájezd do nádherného Tyrolska

Kdy: 2.9.2022
Dieceze:
Popis: Duchovně-odpočinkový a poznávací zájezd do Rakouska - tyrolské údolí Wildschönau, jezero Achensee a nejmenší rakouské městečko Rattenberg

Vydejte se s námi poznávat krásy malebného tyrolského údolí Wildschönau a nádherného jezera Achensee! Ubytování máme na jednom místě v pěkném rodinném hotelu s venkovním bazénem obklopeném nádhernou alpskou přírodou. Odjezdy z mnoha míst ČR. Pouze jeden (krátký) noční přejezd. Jedná se o oblíbený zájezd roku 2020 a roku 2021. Pojeďte ho prožít s námi!

Termín: 2. 9. - 8. 9. 2022

Cena: 13.990,- Kč

Jako bonus obdržíte Wildschönau kartu na všechny lanovky v tomto údolí zdarma!

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 5x ubytování v *** typickém rodinném hotelu v Tyrolsku ve dvou a třílůžkových pokojích, 6x snídaně, 5x večeře, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (včetně onemocnění covid-19), karta Wildschönau umožňující využívat lanovky v údolí zdarma, průvodce, duchovní doprovod

Program (součástí programu bude každodenní mše sv.):

1. den (2. 9.): Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové, Prahy, případně dalších míst na trase dle předchozí domluvy.

2. den (3. 9.): Ráno příjezd do rakouského tyrolského údolí Wildschönau, dopolední snídaně, výlet v okolí Auffachu - výjezd lanovkou na Schatzbergalm, kratší procházka s překrásnými výhledy na okolní hory, odpočinek. Večeře.

3. den (4. 9.): Snídaně. Výlet do Niederau, výjezd lanovkou na Markbachjoch s možností nenáročné horské procházky v okolí. Zastávka v Oberau s návštěvou místního kostela. Večeře.

4. den (5. 9.): Snídaně. Pouť do tyrolského mariánského poutního místa Mariastein s možností putování po svatojakubské cestě. Večeře.

5. den (6. 9.): Snídaně. Návštěva poutní kaple Maria vom Guten Rat s křížovou cestou nedaleko Schwarzenau, následně autobusem k salaši Schönangeralm, zde možnost oběda. Návštěva muzea dřeva v Auffachu (vstup cca 10,- EUR/osoba). Volno, relax, večeře.

6. den (7. 9.): Snídaně. Výlet k tyrolskému „moři“ - jezeru Achensee, procházka, volno, relax. Návštěva nejmenšího rakouského městečka a rodiště sv. Notburgy Rattenberg. Návrat do hotelu. Večeře. Společné posezení.

7. den (8. 9.): Snídaně. Rozloučení s Tyrolskem a odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Přihlášky a informace: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, mobil: 737 215 328, 734 435 360, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

Součástí programu je každodenní mše sv. Těšíme se na setkání s vámi!
Informace: e-mail: dcs (zavináč) bihk (tečka) cz, telefon: 495 063 661, mobil: 737 215 328, 734 435 360
WWW: http://www.simeon.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest