katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Návod, rady a odpovědi na nejčastější dotazy

Zde bychom Vám rádi stručně a výstižně příblížili několik věci, na které se ptáte, které někomu nemusí být úplně zřejmé nebo jen pár tipů, které považujeme za vhodné zde zmínit.

Registrace

Uživatel, který se rozhodne u nás zaregistrovat, musí udělat následující kroky:
  • Kliknout na registraci (buď v levém menu "Registrace" nebo v pravé části prohlížeče je přímý odkaz na "Vytvořit nový účet").
  • Vyplnit formulář - nejdůležitější údaje jsou e-mail, heslo a přezdívka
  • Ihned po registraci dostanete na zadaný e-mail aktivační kód
  • Přejdete na "aktivační stránku" - http://www.katolik.cz/lide/aktivace.asp
  • Vložíte kód, který jste dostali e-mailem a stiskněte tlačítko "Aktivace"
Veškeré akce související s registrací najdete v levém menu - "Registrace". Zde si můžete změnit heslo, přezdívku, nastavení do diskusí a ostatní údaje. Tedy vše kromě e-mailu. Pokud chcete zrušit Váš e-mail, pak zrušíte celý Váš účet (Deaktivace účtu).

Často kladené otázky

K čemu je vlastně potřebuji registraci? Má to nějakou výhodu? Kdy se nemusím registrovat?

Obecně řečeno: registraci potřebujete tehdy, jestliže chcete od nás odebírat e-mailem nějaké informace a také tehdy, jestliže chcete jakkoliv aktivně ovlivňovat obsah našeho webu. Pokud si chcete prohlížet stránky, pak se samozřejmě registrovat nemusíte.
Konkrétně se registrace vyžaduje pro:
  • Zasílání (objednání) informací na e-mail (mobil)
  • Možnost psát reakce v diskusích (na Otázkách a odpovědí nebo obecně u všech textů, kde je možnost diskuse
  • Možnost vkládání inzerátů na seznamce (a možnost pozvat někoho na on-line rande (chat ve dvou)
  • Možnost vkládání inzerátů na inzerci
Výhod to přináší pro uživatele několik. Pro diskutující zejména to, že jejich reakce jsou autorizované a také se uživateli u každé reakce předvyplní jeho přezdívka či e-mail nebo oboje (podle toho co si v registraci zvolil). Pro uživatele inzerce a seznamky to znamená lepší kontrolu a správu svých inzerátů, možnost výpisu svých inzerátů, zálohování svých inzerátů a odpovědí na e-mail a v neposlední řadě i možnost on-line rande s jiným (registrovaným uživatelem).

Zaregistroval jsem se, ale nefunguje mi přihlášení. Co s tím?

Přihlásit se může uživatel v pravém horním rohu prohlížeče, a to vyplněním e-mailu a hesla. Pokud se uživatel již registroval a nefunguje přihlášení, pak si patrně neaktivoval svůj účet. Aktivace je takovou "pojistkou" proti nezneužívání e-mailové adresy. Po registraci je aktivační kód je automaticky zaslán uživateli a ten již rozhodne, zda si účet aktivuje nebo ne. Pokud Vás zaregistroval někdo jiný a jedná se jen o nějaký "žertík", pak můžete tento účet jednoduše zrušit (deaktivovat).

V diskusi se mi při vkládání reakce předvyplní jako přezdívka "uživatel12345", přitom jsem nic takového nezadával. Jak to mohu změnit?

Zde se jedná o situaci, kdy uživatel je u nás zaregistrován již dříve. Jelikož dříve se žádné přezdívky nevyplňovaly a nyní je to povinná položka, proto jsme všem uživatelům standardně nastavili "výchozí" přezdívku, která se skládá ze slova "uživatel"+naše interní číslo. Proto dříve registrovaní uživatelé mají přezdívku např. uživatel12345. Změnit si ji můžete jednoduše pomocí volby - Registrace - Oprava osobních údajů.

Kde mohu zrušit svůj účet (zasílání informací, apod.)?

Svoji registraci můžete zrušit na adrese: http://www.katolik.cz/lide/deaktivace.asp. Zde zadáte Váš aktivační/deaktivační kód a účet bude ihned zrušen. Pokud jej neznáte (nemáte registrační mail), stačí si jej nechat zaslat znovu e-mailem.

Všechny služby týkající se registrace najdete na adrese http://www.katolik.cz/lide/ - založení účtu, oprava osobních dat, zrušení účtu,... Pokud ne

Zpět
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář