katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Registrace

Registrace přináší uživateli 2 možnosti:
1) možnost přispívat do diskusí, vkládání inzerátu v seznamce či inzerci
2) možnost objednat zasílání informací e-mailem (nedělní liturgické texty, novinky na našich stránkách, archiv novinek, denní liturgie či informace o tom, kdo má dnes svátek a jakého světce si připomínáme); pokud vám přestaly chodit tyto novinky na váš e-mail, zkontrolujte si prosím nastavení nebo se obraťte na webmaster@katolik.cz.

Jedna registrace je platná pro všechny části Katolika.

Pokud si chcete pouze pročítat texty, diskuse, články, soutěže, anketu, inzeráty a všechny ostatní informace, pak se samozřejmě registrovat nemusíte.

Prakticky to znamená:
1) Uživatel se poprvé zaregistruje (stačí vyplnit minimum informací – e-mail, jméno a příjmení či přezdívku a heslo), čímž se mu zřídí uživatelský účet.
2) Nově zřízený účet se musí aktivovat pomocí kódu, který uživatel obdrží e-mailem.
3) Pro práci se systémem se pak vždy přihlásí se svým e-mailem a heslem.
4) Po ukončení práce se odhlásí tlačítkem „Odhlásit“ nebo ukončí činnost prohlížeče (zavře všechna okna).Díky registraci je pro uživatele jednodušší psát reakce do diskusí (navíc jsou automaticky autorizovány), stačí si pouze vybrat, jak chcete vystupovat v diskusích (u otázek a odpovědí nebo u článků apod.). Jsou zde 4 možnosti, co se u napsané reakce o vás zobrazí:
  • pouze přezdívka (nastaveno jako výchozí pro všechny uživatele)
  • přezdívka s e-mailem
  • pouze jméno a příjmení
  • jméno a příjmení spolu s e-mailem


Když tedy chcete přispívat do diskusí, vkládat inzeráty apod., je třeba se na začátku přihlásit do systému. Jakmile jste se jednou přihlásili, vystupujete jako přihlášený registrovaný uživatel na všech stránkách a ve všech částech Katolik.cz.

Po ukončení činnosti na našich stránkách se nezapomeňte odhlásit (viz odkaz v pravém horním rohu) nebo ukončit činnost prohlížeče. Nemusíte se odhlašovat nebo ukončovat činost prohlížeče právě na té stránce, kde jste se přihlašovali, můžete tak činit kdykoli a na kterékoli stránce. Prohlížeč se ukončuje např. výběrem Soubor/Konec na horní liště nebo kliknutím na tlačítko se symbolem × vpravo nahoře. Nezapomeňte, že je třeba zavřít všechna okna spuštěného prohlížeče, nestačí pouze zavřít aktuálně používané okno.
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář