katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Setkání gynekologů ve znamení úcty k životu

Základem práce brněnského Centra naděje a pomoci je práce zaměřená na podopru rodinného života a úcta k životu. V rámci širokých aktivit centra je též provozována gynekologická ambulance. V naší ambulanci nepředepisujeme hormonální antikoncepci, nezavádíme nitroděložní tělíska, snažíme se podpořit rodiče v přijetí původně neplánovaného těhotenství, a vůbec k přijetí dítěte jako daru. S tím také souvisí podpora pacientek, aby zbytečně nepodstupovali testy na vývojové vady miminka.

V rámci spolupráce s dalšími poradnami našeho centra učíme zájemce tzv. symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství. Díky těmto znalostem nejen že máme řadu spokojených klientů, kteří se velice úspěšně vyhýbají početí dítěte, ale na druhou stranu jsme velice úspěšní i v případě, kdy se na nás lidé obrací s nechtěnou neplodností. Úspěšnost léčby primární či sekundární sterility je v našem centru vysoká, a to zcela bez zásahů umělého oplodnění, bez jakékoliv organismus poškozující stimulace ovulace.

Věříme, že gynekologů, kteří se snaží alespoň částečně ve své praxi naplnit úctu k životu, je v republice více.

Proto bychom rádi uspořádali v prostorách našeho centra první neformální setkání gynekologů, pracujících ve znamení úcty k životu a k rodině, a to v sobotu 17.9.2011 od 15,30 hodin.

Jednalo by se o zcela neformální setkání, spíše takové sdílení se, co se jak komu daří, s čím naopak se kdo z nás v praxi potýká. Setkání je určeno pro lékaře-gynekology, i v přípravě, nemocniční i ambulantní.

Pokud o takovém gynekologovi víte, prosíme, předejte mu naše srdečné pozvání k účasti. Zájemci o setkání prosíme, aby co nejdříve vyplnili přihlášku na stránce http://www.cenap.cz/vzdelavani.php - v odkazu "Setkání gynekologů".

Uzávěrka přihlášek bude v pátek 9.9.2011 Během víkendu 16.-17.9. v našem centru též pořádáme akreditovaný seminář pro porodní asistentky, zdravotní sestry a laktační poradkyně k problematice efektivního kojení- více je též v sekci vzdělávání na www.cenap.cz . Ještě jsou nějaká místa volná, můžete tedy informovat svou porodní asistentku nebo známou laktační poradkyni.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi
Za celý tým Centra naděje a pomoci


MUDr. Ludmila Lázničková

  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář