katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Z programu Radia ProglasVysílání Radia Proglas v týdnu od 9. 1. do 15. 1. 2017

Vysílání Radia Proglas je možné poslouchat on-line. Vysílací frekvence pro jednotlivé regiony a také mnoho zajímavých informací najdete na internetové adrese www.proglas.cz.

V aktuálním týdnu vysíláme v přímém přenosu následující bohoslužby:
v úterý 10. ledna v 18.00 mši svatou ze studia Proglasu za nemocné posluchače, ve čtvrtek 12. ledna v 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze, v pátek 13. ledna v 18.00 mši svatou z kostela sv. Vojtěcha v Českých Budějovicích, v neděli 15. ledna v 9.00 mši svatou z kostela Všech svatých v Litoměřicích.

Každý pátek (kromě prvního v měsíci) se můžete po 15. hodině připojit ke Korunce k Božímu milosrdenství.

Každou neděli zveme k modlitbě rodin v 18.30.

V týdnu vysíláme také modlitbu růžence – každé pondělí v 18.00 (radostný růženec), úterý ve 22.30 (bolestný), středa v 18.00 (slavný), pátek 22.30 (bolestný), sobota 20.30 (světla).


Zveme k poslechu vzdělávacího cyklu Jak rozumět médiím. Komercionalizace médií, infotainment, média veřejné služby a jak je důležité znát majitele "svého" média. Mgr. Lenka Waschková – Císařová, Ph. D. z FSS brněnské MU vysvětlí klíčové pojmy a souvislosti vlastnických vztahů s fungováním médií. Komu patří média, v pondělí 9. ledna od 16.00.


Studentský pěvecký sbor Dábrlíbap z Prahy navazuje na tradici gymnaziálního sboru Divertimento. Pod vedením Filipa Beneše, který je studentem zvukové režie na AMU, píše vlastní sborové aranže populární hudby a několik let se zabývá sbormistrovskou činností, dosáhl sbor v roce 2016 několika úspěchů v celostátních soutěžích pěveckých sborů. Rozhovor s Filipem Benešem připravila Radka Rozkovcová v pořadu Jak se Vám líbí uslyšíte ve čtvrtek 12. ledna v 19.15.


Začátek roku se v pořadu Slyšte, lidé! nese ve znamení bilancování. A tak vám dva týdny po souhrnu toho nejlepšího z české scény v roce 2016 – bez ohledu na žánry – nabízíme další bilanční pořad. V sobotu 14. Ledna od 19.15 budeme sledovat, co se v uplynulém roce událo na české jazzové scéně. Uslyšíte například skupinu Carpet Cabinet, duo Ridina Ahmedová & Petr Tichý, skupinu Vertigo, pianistu Petra Beneše a jeho Quartet nebo mezinárodní pražskou skupinu Cirilic.


60 let spolu. Marie a Ladislav Prudilovi spolu v září 2016 oslavili diamantovou svatbu. Kromě 5 dětí, 22 vnoučat a 9 pravnoučat jim 60 let společného života přineslo spoustu krásných i těžkých chvil. Co je podle nich ve vztahu to podstatné? A jakou roli hraje v partnerském vztahu Bůh? Rozhovory o lásce, životě a dlouholetém manželstvím natáčela s babičkou a dědou vnučka Alžběta. Více v Mezi slovy v sobotu 14. ledna od 22.10.


Pomoc druhým mně zatěžuje, ale neobtěžuje. V cyklu Křesťan a svět uslyšíte rozhovor s psycholožkou PhDr. Alenou Hujerovou, manželskou a rodinnou poradkyni, která kromě své odborné činnosti se stará o nemocnou maminku a mentálně postiženého bratra, v neděli 15. ledna v 17.00.