katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Premiéra koncertního filmu ke Godzone tour 2020 – TO, na čem záleží už za 3 týdny!

Online premiéra očekávaného filmu projektu Godzone – To, na čem záleží proběhne zdarma již 11. a 12. prosince ve 20:00. Film má být obdobou každoroční Godzone tour, která je organizována už 12 let v několika slovenských městech.

Letos okolnosti způsobily, že mnohé věci musely podlehnout změnám a nevyhnulo se tomu ani turné, které navštěvovaly tisíce lidí. Organizátoři se však z této situace rozhodli vytěžit to nejlepší a výsledkem je historicky první celovečerní koncertní film.

Filmové zpracování Godzone tour je výsledkem natáčení, které proběhlo v průběhu druhého listopadového týdne ve spolupráci s režisérem a mnohými profesionály z filmového průmyslu. Turné tak dosáhlo nové podoby i úrovně ať už z hlediska technického zpracování, hereckých výkonů nebo připravovaných kulis.

„Vzhledem k aktuální situaci to celé proběhlo bez lidí – diváků, ale pouze s jedním záměrem, a to, abychom jim naději evangelia mohli později zprostředkovat v momentálně dostupné formě v online prostoru. I když je atmosféra každoročního živého turné, kdy se na jednom místě modlí tisíce lidí, nenahraditelná, Bůh využil i tuto situaci k dobrému. Díky prázdnému sálu jsme mohli celou produkci vytáhnout na vyšší úroveň a doufáme, že si Bůh naše úsilí použije, aby se i skrze umění, krásu a kvalitu dotknul lidských srdcí,“ popisuje natáčení filmu vedoucí video-týmu projektu Godzone Michal Lačný.

V celovečerní produkci se opět představí Ivana Kučerová, choreografka a tanečnice působící v divadle Nová scéna, Michaela Domovcová, herečka z košického Divadla na Peróne, ale i Samuel Kmotorka, bubeník působící ve Slovenské filharmonii jako externí výpomoc. Hudební produkci dotváří také dvanáctičlenné smyčcové těleso, jehož součástí jsou umělci z celého Slovenska.

Nebude chybět ani známá gospelová kapela ESPÉ, manželé Jana a Lukáš Zubajovi, Miťo Bodnár, Richard Medňanský, zpěvačka Dáša Voskárová a jiní umělci, kteří se na pódiu objeví v různorodých uskupeních s dalšími hudebníky.

Název koncertního filmu To, na čem záleží poukazuje na TO, co je v životě skutečně důležité. Zve lidi, aby svůj život postavili na Ježíši Kristu, který svým učením a životem přinesl pravé a pevné hodnoty, na nichž se vyplatí postavit svůj život. Poselství odhaluje i moderně zpracovaný promo klip se stejným názvem: To, na čem záleží.

Kromě online premiéry bude film dostupný i pro skupiny do šesti lidí nebo rodiny, které by tento film chtěly zhlédnout společně. Podmínkou je registrace všech dívajících se členů, díky které skupina obdrží link na stažení filmu zdarma. Všechny informace najdou zájemci na: tour.godzone.sk

Realizace současného 12. ročníku Godzone tour je opět zastřešená Sdružením křesťanských společenství mládeže a Radou pro mládež a univerzity Konference biskupů Slovenska ve spolupráci se společenstvím SP.


  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest