katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Programové tipy Radia Proglas na 7. týdenVysílání Radia Proglas je možné poslouchat on-line. Vysílací frekvence pro jednotlivé regiony, program, audioarchiv a další informace naleznete na internetové adrese www.proglas.cz.

V aktuálním týdnu vysíláme v přímém přenosu následující bohoslužby:

v úterý 15. února v 18.00 mši svatou za přátele posluchače Proglasu z rozhlasové kaple Ducha Svatého, ve čtvrtek 17. února od 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze, v pátek 18. února mši svatou v 18.00 z kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách, v neděli 20. února v 9.00 mši svatou z kostela Všech svatých v Litoměřicích.

Modlitbu růžence nabízíme v pondělí v 18.00, v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu ve 22.30. V pátek se můžete připojit v 15.10 k modlitbě Korunky k Božímu milosrdenství.

Setkání Kána je týdenní setkání, organizované Komunitou Chemin Neuf, pro páry, které v sobě najdou odvahu vybočit ze zaběhnuté všední rutiny, rozhodnou se na chvíli zastavit ve stále rychlejším rytmu běžného života a dovolí Stvořiteli, aby v jejich vztahu „proměnil vodu ve víno“. Více se o tomto projektu i o tom, jak pečovat o vztah, dozvíte v pořadu Dopoledne na svátek sv. Valentýna – v pondělí 14. února od 9.00.

Na 14. února připadá vzpomínka sv. Valentýna, kněze a mučedníka. Podle tradice je patronem mladých lidí a zvláště jejich čisté a oddané lásky. Máte svoji definici lásky? S jakou tváří lásky jste se setkali nebo co vám změnilo pohled na lásku? K zastavení se u této ctnosti můžete v pondělí 14. února od 22.30 v Noční lince, ve které se na vaše podněty těší Jitka Ingrová.

O rozvoj mladých v oblasti debaty se snaží organizace Debatování. Jejím cílem je také podporovat rozvoj osobnosti dětí a mládeže, rozvíjet sociální inteligenci, toleranci a pozitivní mezilidské vztahy. Více o Debatování se dozvíte v pořadu olomouckého studia v pondělí 14. února ve 20.15.

Neváhejte a spolu s Barvínkem se vydejte na letošní XXIV. zimní olympijské hry! V úterý 15. února se od 16.00 připojte k návštěvě Olympijského parku v Brně, kde na nás budou čekat různé sportovní disciplíny, a nasajeme zde tu správnou olympijskou atmosféru!

V úterý 15. února nám Pavel Novák představí Českou biblickou společnost, která vydává české překlady Bible a literaturu s náboženskou tematikou určenou jak odborníkům, tak veřejnosti. Pozve do Domu Bible, který se nachází v ulici Náhorní na Praze 8, a seznámí nás se speciálními výtisky Písma. Připojit se můžete ve 20.15.

Městská badatelská hra, kterou vymyslel Ondřej Biemann ve spolupráci s Pevností Poznání, vás zavede na zajímavá místa v Olomouci a seznámí vás s některými klíčovými událostmi z české historie. Hru testovala skupina nadšených vysokoškoláků. Ve čtvrtek 17. února se v pořadu olomouckého studia můžete dovědět, proč je důležité si hrát a co všechno o Olomouci ještě nevíte? K poslechu od 20.15 zve Magdalena Kubatková.

Ve čtvrtek 17. února nás v pořadu Hrajte, kapely! čeká třetí pokračování série To nejlepší z Čech. Nabídneme opět ty nejznámější a nejkrásnější písničky z různých regionů Čech, které patří ke klenotům české dechové hudby, a které určitě všichni znáte. Budeme si povídat o českých autorech a jejich skladbách, které se za více jak stoletou historii, kterou píše naše dechová hudba, staly velkými hity. Připojte se v 16.55.

Harry a Kate Benson jsou v manželství 37 let a vychovali 6 dětí, z nichž poslední dvě letos „vyletěli z hnízda“. Harry Benson je vedoucím výzkumu v britské organizaci Marriage Foundation, specializuje se na vliv mateřství a otcovství na fungování manželství. Podílel se také na tvorbě britské rodinné politiky. Nenechte si ujít pořad Křesťan a svět v neděli 20. února od 20.15.  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest