Otázka: Ráda bych věnovala kus svého srdce a času vězňům formou dopisování si s nimi. Kdysi jsem o tom někde četla, snad v Katolickém týdeníku, nyní však marně pátrám po kontaktu. Můžete poradit? Možná by to zajímalo také ostatní. Děkuji za odpověď.
Tu k němu přistoupil malomocný, padl před ním na zem a řekl: „Pane, chceš-li, můžeš mě očistit.“ On vztáhl ruku, dotkl se ho a řekl: „Chci, buď čist.“ A hned byl očištěn od svého malomocenství.