katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Radioservis

Radioservis je nakladatelství Českého rozhlasu, které vzniklo v roce 1991. Vydává programový časopis Týdeník Rozhlas a knihy, které mají většinou souvislost s rozhlasovým vysíláním. Od roku 1999 vydává také zvukové nosiče s mluveným slovem a hudbou (v poslední době oboje i v digitální podobě). internetová stránka: https://www.radioteka.cz/

Internetové stránky: http://www.radioservis-as.cz/


Trojský lev
Miroslav Bobek, ředitel ZOO Praha, píše už několik let každý týden jeden sloupek do novin o tom, co ho zaujalo. Knih jeho sloupků vyšlo už šest.


Láska za lásku
Jak to, že tenkrát lidi všechno statečně nesli? Čím to, že dnes jsme jiní, že jsme nespokojení s naším žitím, přecitlivělí, ženoucí se za pocity slasti a vzrušení? Že nebezpečí, brutalita, krutost a hazard je žádoucí obraz vezdejšího dne a přitom smrt, jak jen můžeme, ze života vytěsňujeme? Proč se neumíme srovnat se smrtí blízkých, nesdílíme s nimi jejich bolest a odcházení ze světa? Jak to, že své blízké poslední hodiny nedržíme za ruku a péči o ně svěřujeme do rukou jiných?


Kruté století, V komunismu jsme žít nechtěli
Jde o příběhy, které by neměly být zapomenuty, měly by být připomínány a vzpomínány, protože národ, který nezná své dějiny a nepoučí se z nich, je odsouzen k tomu, vše znovu opakovat.


Zdálo se, že Bůh je lhostejný
Otřesné čtení o lidské nelidskosti, krutosti, sobeckosti a lhostejnosti, které nemůže nechat nikoho klidným.


Glosy Dominika Duky
Krátké, moudré a trefné glosy kardinála Dominika Duky vysílané v Českém rozhlase v roce 2012, které pohladí, popíchnou a přinutí k zamyšlení.
Zpět
  

  

   Teologie těla

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář