katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Nakladatelství Absynt

Nakladatelství Absynt založili v roce 2015 Juraj Koudela a Filip Ostrowski v Žilině. Nakladatelství se zaměřuje na reportážní literaturu. Ročně vydá cca 30 knih. Knihy z hlavní edice Prokletí reportéři vydává kromě slovenštiny i v češtině. Autorkou grafického řešení knih je Pavlína Morháčová.

Internetové stránky: absynt.sk


27 smrtí Tobyho Obeda
Toto neradostné čtení přece jen přináší záchvěv naděje. Naděje v podobě papeže Františka i kanadského premiéra Trudeaua, kteří se po letech veřejně omluvili a požádali o odpuštění. Se zástupci „přeživších“, jak jsou v Kanadě označováni, se osobně setkali a objali se navzájem. Protože jenom pravda a pokora může léčit rány.


Slon na Zemplíně. Příběhy Slovenska
Kniha Slon na Zemplíně je jeho poněkud divokou „roadmovie“ Slovenskem. Nezaměřuje se v ní na přírodní krásy nebo kulturní památky, ale na slovenské lidi a jejich život. Shrnuje téměř třicet let své reportérské práce od Čierné nad Tisou po Bratislavu. Zabývá se minulostí i současností Slovenska – a nakolik je to možné, nahlíží i do budoucnosti. Co nám může přinést to, co se děje teď?
Zpět
  

  

   Teologie těla

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář