katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Nakladatelství Lidové noviny

NLN (Nakladatelství Lidové noviny) je české nakladatelství založené v roce 1993. Specializuje se na vydávání knih z oborů historie, sociální a přírodní vědy a jazykověda. Vydává také životopisy a beletrii. Knihy vydává ve více než 20 edicích. Mezi kmenové autory nakladatelství patří např. Tomáš Halík, Dušan Třeštík a Josef Žemlička.


Čas prázdných kostelů
Soubor kázání vznikl v nejtěžším covidovém období roku 2020, kdy Tomáš Halík z prázdného kostela promlouval nejen ke svým farníkům připojeným přes sociální sítě. Obrovská sledovanost pak stála za vznikem útlé ale myšlenkami nabité knihy.


Svědectví o životě v KLDR
Když se do rozhovorů začnete, asi budete podobně jako já žasnout nad tím, jak mohou lidé takto někde žít? Jak mohou umírat hlady, dokonce obětovat jedno jídlo pro lepší zdar komunismu, muži i ženy trávit dlouhé roky v armádě, nemít základní lékařskou péči, běžné léky nebo základní hygienické potřeby, posuzovat se navzájem podle společenského postavení (nazývaného songbun), nemít žádné přátele a nedůvěřovat dokonce ani členům vlastní rodiny?
Zpět
  

  

   Teologie těla

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář