katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Milované princezně (Milostné dopisy od Tvého Krále)

Autor knihy: Sheri Rose Shepherd
Nakladatelství: Christian Project Support

Touto knihou mě obdarovala moje osmdesátiletá přítelkyně. A udělala mi velkou radost. Knížka je formátu A6 a má oranžový obal. Uvnitř najdeme dopisy od Ježíše ženám, tedy ne nějakým cizím ženám, ale vlastně mně nebo přímo tobě Marie, Anežko, Kláro. Autorka píše Ježíšovým jménem milostné dopisy. Na jedné dvoustraně je vždycky krásná barevná fotografie s výjevy z přírody nebo záběr ženy v různých situacích a citát z Bible. Na druhé straně je pak dopis. Píše je Král, který je Vítěz, který je Světlo, ukazuje cestu, je Ochráncem či pravým Přítelem.

Mnoha ženám chybí od jejich mužů něha, schopnost plně je přijmout a porozumět jejich srdci. I kdyby se velmi snažili, nikdy toho nebudou úplně schopni. Bůh nechal v našem srdci místo, které může naplnit jen On sám se svou dokonalou láskou. Vedle Bible je dobré mít na stolku i tuto knížku Dopisů, které pohladí, povzbudí, připomenou důležité Boží slovo pro náš život. Oko se může kochat krásou barevných fotografií, které mají velkou výpovědní hodnotu.

Milované princezně je přesně ten typ knihy, který se hodí jako dárek pro milé přítelkyně. Kamarádky už ji kupují svým dcerám, i když jsou zatím ještě malé. Jako kdysi Úchvatná, tak i knížka Milované princezně může ženě pomoci přijmout sebe samu a připomenout si, že to úplně nejdůležitější v životě je koupat se v moři Boží lásky, abychom ji pak samy mohly dávat dál.

Knížku si můžete objednat na www.gimel.cz
Zpět
  

  

   Teologie těla

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář