katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Výroční sbírka (s dárkovou knihou) k 10 letům fungování našeho webu Katolik.cz je již ukončena.Všem, kteří se zúčastnili ze srdce děkujeme!

Přispívat můžete dále na Papežská misijní díla na adrese http://www.misijnidila.cz/

Informace
Jedná se o sbírku při příležitosti 10 let výročí fungování našeho webu. Poslední roky se snažíme více podporovat charitativní a neziskové projekty (např. bannery či informování v článcích). Proto také tato sbírka bude směřována na ty nejchudší, nepotřebnější. Jako katolíci (web Katolik.cz) tímto chceme i vyjádřit jednotu s papežem, a proto jsme se rozhodli podpořit právě Papežská misijní díla. Je to i pro dárce určitá záruka serióznosti a smysluplnosti naložení s penězi – s vašimi dary.

I my máme dárek pro vás
K 10. narozeninám jsme pro vás všechny připravili 3 dárky:

  • nová rubrika „Co dělat když…“ – na základě četných dotazů uvádíme tuto rubriku jako „vodítko“ pro ty, kteří mají dotazy (duchovní i praktické) ohledně svátostí; součástí jsou také odkazy na již zodpovězené dotazy z našeho archívu „Otázek a odpovědí“
  • různá pozadí na monitor s motivy přírody a hor
  • možnost stažení programu „Liturgický kalendář“ (plná verze) na období 1990–2040
Pro ty z vás, kteří přispějí alespoň 300 Kč pro „Papežská misijní díla“ (dají dárek potřebným), máme speciální dárek – knihu „Už víš“, která vznikla z naší rubriky „Otázky a odpovědi“ a jejímž autorem je P. ThLic. Petr Šikula. Obsahuje 200 otázek a odpovědí. Navázala na úspěšný první díl „Když nevíš, tak se zeptej“.