katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Nápověda k "autorizovaným" reakcím

Od 1.8.2003 zavádíme k diskusím u otázek a odpovědí možnost tzv. autorizované reakce. Cílem tohoto mechanismu je, aby bylo možné jasně rozlišit reakce, které může napsat (a také podepsat) kdokoliv, a reakce, o nichž můžeme jednoznačně tvrdit: "Tuto reakci opravdu psal uvedený uživatel".

Pokud uživatel, který se pravidelně zapojuje do diskusí, chce, aby měl u nás ověřený podpis, tedy aby jeho reakce prošla naší autorizací, je potřeba udělat následující:

1. Zaregistrovat se do naší databáze na http://lide.katolik.cz/ (pouze jednou) - po vyplnění e-mailu a hesla zaškrtněte volbu "Ověřovat heslo u reakcí v diskusích". Své heslo budete vyplňovat u reakcí, u nichž chcete ověřit (potvrdit) svou identitu. Ti z vás, kteří již jsou zaregistrováni (např. tím, že odebírají některé e-mailové služby), se už znovu neregistrují, jen v případě zájmu autorizace si opravou nastaví volbu "Ověřovat heslo u reakcí v diskusích".
>>> Registrace zde <<<

2. U každé nové reakce budete zadávat (kromě jména a e-mailu) také heslo, které jste uvedli při registraci na http://lide.katolik.cz - tímto se Vaše reakce bude od ostatních reakcí graficky odlišovat a u každé reakce bude napsán text: autorizováno. Tímto je potvrzeno, že uživatel, který psal reakci, zná heslo a je to opravdu on.

Nyní si na jednotlivých příkladech (nové reakce) ukážeme, jak tento mechanismus ukládání/zamítání reakcí pracuje:
1. Při vyplnění pouze jména (bez e-mailu) se reakce uloží (=zveřejní). Tedy stejné jako doposud.
2. Při vyplnění jména i e-mailu se provede kontrola, jestliže zadaný e-mail u nás není registrován, pak se reakce uloží (=zveřejní). Též stejné jako doposud.
3. Pokud je e-mail registrován a heslo správné, reakce se uloží jako autorizovaná (ve výpisu bude graficky odlišena).
    Pokud je e-mail registrován a heslo není správně zadáno, reakce se neuloží.

Z následujících příkladů vyplývá, že autorizované reakce může mít pouze registrovaný uživatel, který u reakce zároveň vyplní jméno i e-mail (a k němu též heslo).

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest