katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Křesťanský časopis pro dívky startuje!

V únoru tohoto roku vyšlo nulté číslo nového křesťanského měsíčníku pro dívky ve věku 12 – 16 let s názvem IN! Je celobarevný, plný zajímavých fotek, článků a tipů, zkrátka přesně takový, jaký ho současné dívky chtějí mít.

Myšlenka vydávat časopis pro dívky se zrodila už před lety a diecézní centra pro mládež tento nápad dlouho rozvíjela a podporovala. V roce 2003 se spojila s vydavatelstvím Tarsicius, které má za sebou osmiletou úspěšnou zkušenost s vydáváním stejnojmenného časopisu pro kluky. Počátkem roku 2004 začal pracovat tvůrčí tým na přípravě časopisu, jeho koncepci a celkovém projektu. Do vytváření nového svěžího dílka se zapojilo přes tvůrčí internetový portál IN! asi tři stovky dívek, kluků, ale i dospělých z celé ČR. Kvůli časopisu a jeho zdaru vznikla dokonce spontánně i modlitební skupina on-line pod vedením otce Juana Provecha.

Smyslem časopisu je přinášet kvalitní zábavu, praktické rady pro svízele „náctiletého“ věku, interview se zajímavými osobnostmi, reportáže o hudbě, noty pro kytaru i pro schóly, kosmetické a účesové tipy, témata o lásce, názory a příspěvky samotných čtenářů, rubriky o cestování, internetu, sportu a nebudou chybět ani dívčí idoly.

Nulté číslo je ZDARMA a slouží k tomu, aby si děvčata časopis předplatila! Časopis nebude k dostání na stáncích a bude závislý na počtu předplatitelů.V distribuci je od února 2005. Prohlédnout si ho můžete také na adrese www.in.cz. Kdo si časopis objedná, dostane s prvním číslem složenku na zaplacení předplatného. V roce 2005 vyjde šest čísel, následující rok už jich bude dvanáct.První prázdninové číslo IN! vyjde v červnu a další budou následovat od září. Od června bude v časopise zahájena soutěž o velké ceny pro nejúspěšnějšího distributora.

Redakce IN! 
Horní náměstí 12
46601 Jablonec n. Nisou
Cena 28 Kč.
Objednávky telefon: 483 312 327
Mail: objednavky@in.cz 
Info pro čtenáře a budoucí spolupracovníky: www.in.cz 

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest