katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Vážení návštěvníci Katolik.cz,

po delší nucené přestávce a na četné vaše žádosti jsme se opět rozhodli znovu otevřít možnost zadávání nových dotazů. To je řekněme dobrá zpráva. Jak už to v životě chodí, tak je zde i druhá strana mince, což zase patrně špatná zpráva.

Není již v našich možnostech odpovídat na téměř každý (seriózní) dotaz, jak tomu bylo v minulosti. Kněží, kteří s námi spolupracovali/spolupracují změnili své působiště a jsou zahlceni i jinými důležitými povinnostmi a pastoračními aktivitami. Proto jsme byli nuceni hledat nějaký kompromis, který bude pro obě strany přijatelný, resp. nastavit si pravidla předem.

Konkrétně to bude vypadat tak, že vy vložíte svůj dotaz. Poté bude již záležet na dotyčném knězi (příp. laikovi), zda si dotaz vybere, odpoví a (pokud možno) jej zveřejní. Budou se preferovat dotazy, které jsou ke zveřejnění, aby se tyto odpovědi (informace) dostaly i k ostatním návštěvníkům. Dotazy osobního či individuálního charakteru (odpověď pouze na mail tazatele) budou odpovídány mnohem méně, ikdyž i na ty budeme dle možností pamatovat.

Pokud nedostanete cca do 40 dnů odpověď na Váš dotaz, pak se výrazně změnšuje šance, že by byl váš dotaz zodpovězen. Chápu, že to zní jaksi tvrdě, na druhé straně si nemůžeme něco namlouvat a druhým slibovat něco, co pro nás není reálné splnit. Proto považujeme za korektní, abychom vás předem upozornili na tato "úskalí". Zadávat nové dotazy je možné již nyní, první odpovědi bychom začali zveřejňovat patrně po Velikonocích.

Budeme se tedy snažit o to, aby na našem webu bylo možné se zeptat, dle našich možností odpovídat a zveřejňovat tyto odpovědi, aby se naše rubrika "Otázky a odpovědi" mohla i nadále rozrůstat a byla stále doplňována vašimi dotazy. Děkujeme za pochopení.

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest