katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Televize Noe hledá moderátory a moderátorky nových pořadů

Chcete se stát moderátorkou, moderátorem Televize Noe v nově připravovaných pořadech? 

Do Magazínu pro dívky se mohou hlásit děvčata od 15 do 20 let, které baví sport, hudba, kultura i móda. Do Hitparády zveme chlapce a dívky, tentokrát ve věku od 18 do 30 let se zájmem o hudbu a kulturu. 

Konkurz se uskuteční 4. dubna 2008 od 15.00 v budově Televize Noe, Kostelní náměstí 2, Ostrava, 702 00.

Přihlášky do konkurzu a dotazník doručte nejpozději do 31. března 2008 pouze poštou na adresu: Televize Noe, Kostelní náměstí 2, Ostrava, 702 00. Bližší informace získáte na emailu: konkurz@tvnoe.cz, na www.tvnoe.cz a nebo telefonicky na 596 125 881. 

Přihlášku a dotazník najdete na našich webových stránkách www.tvnoe.cz

V květnu tomu budou dva roky, co se éterem šíří signál Televize Noe. Tato televize je nekomerční a nezisková. Držitelem pro její vysílání je společnost Telepace s.r.o., která nebyla založena za účelem tvorby zisku, ale za účelem realizace činnosti – a to vysílání dle platné licence udělené Radou pro rozhlasové a televizní vysílání. Této společnosti předchází třináctiletá činnost širokého záběru, spojena především s dětmi, mladými lidmi a seniory, ale převážně s kamerou. Toto konání zajišťuje a se spolupracovníky shromažďuje po celou dobu ředitel Televize Noe P. Mgr. Leoš Ryška, SDB. Provoz televize je hrazen z darů diváků a příspěvků členů klubu přátel prostřednictvím Nadačního fondu Telepace. Část prostředků na výrobu je získáván prostřednictvím dotací a grantů samospráv, případně fondů EU. Televize spolupracuje s obdobně založenými organizacemi a poskytujícími různé další služby. 

Televize Noe vysílá primárně ze satelitu Astra 3A (stejně jako ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 a Prima) a dále prostřednictvím řady kabelových operátorů v České, ale i Slovenské republice, v pozemním digitálním vysílání v Praze a středních Čechách, prostřednictvím IPTV a internetu. Pro příjem Televize Noe je nutný satelitní komplet minimálně pro příjem volně šiřitelných programů (FTA). Vysílání Televize Noe je nekódované. V současné době se vysílá 14 hodin denně ve všední dny od 8 do 13 a od 16 do 24 hodin, v sobotu, neděli od 8 do 01 hodin, o svátcích a zvláštních příležitostech i mimo vymezené časy. V dalších letech se bude vysílání rozšiřovat. 

Více informací naleznete na webu www.tvnoe.cz, nebo na teletextu Televize Noe.
 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest