katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Prosincový IN!

S novým měsícem přichází i nové číslo časopisu IN! Na co se v něm můžete těšit? Celé prosincové číslo se samozřejmě nese v duchu zimy, Vánoc a oslav konce roku. Hned v úvodu čísla jsme se zaměřili na sníh trochu vědecky. Víme například, proč je sníh bílý a kolik váží sněhová vločka. V rubrice INterview najdete rozhovor s malou tanečnící flamenka Veronikou Vítovou a taky s finalistkou československé SuperStar Dominikou Starou. Společně s režisérkou Lucíí Pracnou jsme se na další straně vypravili do zákulisí TV Noe, kde jsme si povídaly nejen o veselých historkách z natáčení. Za silvestrovskými oslavami jsme se vypravili do světa. Dozvěděli jsme se, jak se konec roku slaví třeba v Brazilii, Mexiku nebo Španělsku. Tradice a zvyky jsou tam opravdu rozmanité!

Pro všechny, kdo mají rádi testy, přinášíme osobnostní test v pohádkovém duchu. Nejen, že se při něm pobavíte, ale taky se třeba o sobě něco málo nového dozvíte.

Na konci čísla samozřejmě nechybí vtipy, trapásek či kámošky. A to nejlepší na konec. Kdo bude hledat, ten najde v prosincovém čísle časopisu IN! dárek.

Z redakce vám přejeme, ať při shánění dárků a ve vánočně vyzdobených obchodech nepřehlédnete krásný advent a Vánoce, ať jsou pro vás nejen plné radosti, ale taky vděčnosti za všechno krásné.
 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest