katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Květnové číslo časopisu IN!

V květnovém čísle časopisu IN! se tentokrát více věnujeme fotografi. Číslo je tedy plné fotografií, zajímavostech o focení, různých počítačových pomocníků, záludností retuší a dalších zajímavostí, které s focením souvisí.

O rozhorov jsme poprosili modelku Alici Kořenkovou, která díky své práci procestovala celý svět a objevila se na stránkách prestižních časopisů. Svět modelingu jí hodně dal i vzal. Co nám všechno prozradila najdete v rubrice INterview.

Chůze představuje nejjednodušší způsob, jak se udržet v dobré psychické i fyzické kondici. Pravidelná svižná chůze totiž navozuje dobrou náladu, posiluje srdce a zlepšuje také paměť. Takže… pojďte se projít a v časopise se o chůzi něco zajímavého dozvědět. Protože květen je každoročně spojován s vážnou hudbou, především díky festivalu Pražské jaro, poprosili jsme o krátký rozhovor prima houslistku Julii Svěcenou, dceru našeho předního houslisty Jaroslava Svěceného.

Pro jarní romantickou náladu najdete v časopise plakát, několik krásných básní a také křížovku. Přejeme vám z redakce krásné jaro s časopisem IN!





 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest