katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
V červnovém čísle časopisu IN! jsme zvolili jako hlavní téma film. O rozhovor jsme požádali paní Evu Zaoralovou, která byla šestnáct let uměleckou ředitelkou Karlovarského filmového festivalu, a od letošního roku je jeho uměleckou poradkyní. Svým úžasným přehledem a schopností odhalit kvalitu filmu si dokázala získat respekt na evropské filmové scéně. Filmu se bude týkat i hudební rubrika, ve které nám hudební skladatel Zdeněk Barták přiblížil, jak se tvoří filmová hudba.

O tom, jak jde zvládat dohromady škola, filmové natáčení a dabing jsme si povídali se sympatickou dětskou herečkou Johankou Krtičkovou. V květnu proběhlo v Olomouci setkání čtenářek časopisu IN! V červnovém čísle nabízíme malou fotoreportáž o tom, jaké celé setkání bylo.

V módní rubrice nás tentokrát zajímalo, co si kluci myslí o dívčím oblékání a zkrášlování. Je pravda, že se klukům líbí to, co si myslíme, že se jim líbí? Na zvídavé otázky nám odpovídali tři středoškoláci. Dále čtenářky v časopise najdou fotoromán, který je tentokrát z prostředí Diecézného centra života mládeže v Osové Bitýšce, osobní svědectví dívky trpící anorexií nebo malou ochutnávku léta.

 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest