katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
S dlouho očekávanými prázdninami přichází do schránek našich čtenářek i prázdninové dvojčíslo časopisu IN! Co v něm najdou?

Celé dvojčíslo je plné vody a všeho co s vodou souvisí. Hned v úvodu se dozví několik zajímavostí o aquaparcích a dvě vstupenky do pražského aquaparku mohou čtenářky vyhrát v soutěži. Bez vody si život nedovede představit Lenka Štěrbová, která se závodně věnuje plavání. Loni se navíc stala nejmladší češkou, která přeplavala kanál La Manche. S vodou jsou samozřejmě spojené i další sporty. I těm je v prázdninovém čísle věnován prostor.

Už odpradávna se lidé snažili ovlivňovat proudění vody. Z kanálů postupně vznikaly vodotrysky, které dnes slouží hlavně pro potěšení oka. V časopise proto nabízíme nejzajímavější fontány světa.

Každá holka s delšími vlasy to zná. Když vyráží na koupaliště či na pláž, vlasy automaticky sepíná do culíků, aby nepřekážely v plavání. Což tak vyzkoušet nějaký netradiční účes? V časopise nabízíme několik nápadů, jak být šik na suchu i ve vodě. Voda samozřejmě není jen zdrojem zábavy. Na mnoha místech Země není dostatek vody vůbec žádnou samozřejmostí. I o tom se čtenářky dozví v prázdninovém čísle. Dále v časopise přinášíme například soutěžní osmisměrku, vodní vtipy, zamilovaný příběh nebo veselé trapásky.

A tradičně s prázdninovým číslem čtenářky dostanou dárek. Tentokrát jsou to veselé náušnice, které potěší.:-)

Z redakce časopisu IN! přejeme všem krásné a radostné léto, plné prima zážitků.


Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest