katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Prosincový časopis IN!

Díky malé vánoční instruktáži budou Vánoce čtenářek jistě veselejší a pokud mají z vánočního kapra doma spoustu šupin, najdou v časopise nápad, jak se dají kreativně využít. V mnoha městech stojí teď na náměstích velké vánoční stromy. Jak tato tradice vznikla a jak může pomáhat? To vypátrala redaktorka Maruška. Spát se dá v pohodlném maxi triku nebo slušivém pyžamu. Některé z prima pyžam přinášíme v módní rubrice. V soutěži říjnového čísla jsme se čtenářek ptali, jak obvykle slaví neděli. Odpovědí nám přišlo opravdu hodně. Ze všech jsme vybrali tři do prosincového časopisu. Pokud někdo chce na silvestrovské oslavě vypadat zajímavě, může si dovolit i něco odvážnějšího. V prosincovém časopise máme nápady na dva zajímavé účesy. Je mu 23 let a odehrál už řadu koncertů po celé republice. V létě se objevil třeba na Worship Festival UNITED ve Vsetíně. Teď pracuje na novém albu, brzy bude mít premiéru jeho klip „Hvězda“. Řeč je o talentovaném raperovi z Brna jménem K-4, se kterým přinášíme v časopise krátký rozhovor. Je už tradicí, že v prosincovém čísle najdou čtenářky od nás nějaký dárek. Tentokrát je to něco pro krásu. Stylový pilník může posloužit nehtům i duši. :-) Více se o tom v časopise. Z redakce vám přejeme krásný prosinec se vším, co k něm patří. Díky malé vánoční instruktáži budou Vánoce čtenářek jistě veselejší a pokud mají z vánočního kapra doma spoustu šupin, najdou v časopise nápad, jak se dají kreativně využít. V mnoha městech stojí teď na náměstích velké vánoční stromy. Jak tato tradice vznikla a jak může pomáhat? To vypátrala redaktorka Maruška.

Spát se dá v pohodlném maxi triku nebo slušivém pyžamu. Některé z prima pyžam přinášíme v módní rubrice.

V soutěži říjnového čísla jsme se čtenářek ptali, jak obvykle slaví neděli. Odpovědí nám přišlo opravdu hodně. Ze všech jsme vybrali tři do prosincového časopisu. Pokud někdo chce na silvestrovské oslavě vypadat zajímavě, může si dovolit i něco odvážnějšího.

V prosincovém časopise máme nápady na dva zajímavé účesy. Je mu 23 let a odehrál už řadu koncertů po celé republice. V létě se objevil třeba na Worship Festival UNITED ve Vsetíně. Teď pracuje na novém albu, brzy bude mít premiéru jeho klip „Hvězda“. Řeč je o talentovaném raperovi z Brna jménem K-4, se kterým přinášíme v časopise krátký rozhovor.

Je už tradicí, že v prosincovém čísle najdou čtenářky od nás nějaký dárek. Tentokrát je to něco pro krásu. Stylový pilník může posloužit nehtům i duši. :-) Více se o tom v časopise. Z redakce vám přejeme krásný prosinec se vším, co k něm patří.


Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest