katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu projektu
"Traktory pro Tanzánii"

Web Katolik.cz vyhlašuje v pořadí již sedmou Adventní sbírku, jejíž výtěžek je letos určen na podporu projektu "Traktory pro Tanzánii".

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte jaký dárek od nás chcete dostat, zda potřebujete potvrzení pro daň či pouze chcete poslat mailem potvrzení o doručení platby. Přispívá se přímo na účet farnosti Brno-Řečkovice, jejímž administrátorem je také hlavní organizátor sbírky P. Jan Kotík.


Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 300 kč na tuto sbírku, dostane od nás dárkové CD a každý kdo přispěje částkou alespoň 500 kč dostane navíc knihu P. Petra Šikuly: „Už víš?“.

Podrobné informace o dárcích, které jsme pro Vás připravili najdete zde.
V únoru 2012 jsme ve skupině 3 kněží a 3 skautů navštívili farnost Mpanga v Tanzánii, kterou má na starosti otec Norbert Kinolo Kalimang‘asi. Přemýšleli jsme, jak by bylo možné těmto chudým lidem účinně pomoci a po debatě s otcem Norbertem jsme došli k závěru, že by potřebovali techniku na obdělávání půdy.

Nyní tam tedy vypravujeme kontejner se třemi traktory (2x Zetor Super 50 a 1x Massey Ferguson 148), zdravotnickým materiálem, oblečením, zvonem pro kostel a dalšími věcmi.

Náklady na jeho přepravu do Dar Es Salaamu činí cca 80.000,- Kč. Chcete-li přispět ke zdárnému dokončení této akce, můžete poslat příspěvek na účet Římskokatolické farnosti Řečkovice: 226 269 168/0300, var. symbol 77777 prostřednictvím tohoto formuláře.

Více o celé sbírce na na letáčku.

Související odkazy:
Žehnání traktorů pro Tanzánii

Rozhovor s P. Norbertem (ThLic. Norbert Kinolo Kalimang'asi - kněz v tanzanské vesnici Mpanga)

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.

P. Jan Kotík a P. Vladimír Záleský


Osoby, firmy či sdružení, které přispějí na tento projekt větší částkou (nad 5000 kč) mohou od nás obdržet zvláštní poděkování, a to formou článku, zprávy či banneru (po individuální domluvě).

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest