katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Ukázka časopisu IN! – leden 2013

Vkročte do nového kalendářního roku s lednovým číslem časopisu IN! - dívčí svět! Je plné zajímavostí, soutěží a nápadů!

Už titulní strana je netradiční – najdete na ní výherkyni naší fotosoutěže - Báru. V časopise si můžete přečíst, jak se jí proměna líbila a jak focení probíhalo a navíc si o modelkovské fotky i zasoutěžit.

Je nutné, aby se dva lidé, kteří spolu chodí, vídali každý den? Nebo je lepší, když jsou si vzácnější a potkávají se jenom o víkendech? Jaké to je mít vztah ve škole? A co vztah na dálku? O své zkušenosti se s námi podělily čtyři páry.

V lednu bude v plném proudu plesová sezóna. Nejen na plese ale můžete využít krásné slavnostní účesy inspirované slavnými.

Pokud chcete se svými vlasy vyzkoušet něco úplně nového, poradí vám kadeřník Jan Špilar, který česal několik miss i hvězdy a je zároveň mimem, jáhnem, soudcem a otcem. V rozhovoru se zmínil nejen o kráse těla, ale také duše.

Blíží se doba pololetních písemek a zkoušení. Otestujte se, jaké jste studijní typy a jak se správně učit! Dozvíte se také, jak si správně rozvrhnout čas, aby vám všechno učení nezůstalo na poslední chvíli.

Aby vás při učení nebolelo za krkem a nemuseli jste se v budoucnu bát dvojité brady, můžete vyzkoušet cviky na protažení nejen brady, ale také krku a zad.

Těšit se můžete také na rozhovor se slovenskou pop-rockovou kapelou The Elements, zajímavosti ze světa zvířat, zamilovaný příběh z pohledu kluka, svědectví, návody na výrobu vitamínových drinků a spoustu dalšího.

Krásný ledový leden přeje redakce!


Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest