katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Vážení návštěvníci našeho webu,

není to tak dávno, co jsme slavili 10-té výročí od spušení našeho webu a už tu máme další - 14 let od doby, kdy jsme zaregistrovali doménu Katolik.cz.

Za tu dobu se při práci na našem webu vystřídalo více kněží, laiků nebo i maminky na mateřské dovolené. Každý z nich přispěl svým dílem a bez nich by nebyl náš web tím, čím je. Za to patří všem veliký dík.

Za celou tu dobu prošel náš web různými změnami. V současné době některé služby ustupují do pozadí, jiné ale nově vznikají. Za poslední 2 roky můžeme jmenovat oblíbené "Biblické fotostřípky", které nám mohou pomoci objevovat nová "zákoutí" Bible. A další nová rubrika "Čtenářský deníček", kde vám chceme přinášet tipy "co stojí za to číst". Tedy upoutávky na zajímavé knížky z různých oblastí (duchovní život, beletrie, knížky pro děti, výchova, vztahy, …).

Když někdo slaví narozeniny, tak se při té příležitosti dávají dárky. Také my jsme připravili 2 dárečky, které by Vás mohly zajímat:

1. je k dispozici ke stažení nová verze programu "Liturgický kalendář 3.3" (co je nového můžete shlédnout zde)

2. ve spolupráci se sdružením CENAP.cz, bychom chtěli více oživit sekci "Gynekologická poradna", kde by zároveň vznikla nová rubrika "Články, zajímavosti", kde by Vás pracovníci CENAPu informovali o různých zajímavostech, projektech, léčebných postupech, doporučeních či textech, které by chtěli prezentovat veřejnosti. Pracovníci CENAPu zde také odpovídají na dotazy čtenářů(-ek).

Věříme, že se na náš web budete i nadále rádi vracet a čerpat zde informace, které budou pro vás obohacením a přínosem.

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest