katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu neziskové organizace BAKHITA

Web Katolik.cz vyhlašuje již tradiční Adventní sbírku. V minulých letech jsme vybírali peníze na budování studní v Kongu, na Papežská misijní díla, na Centrum naděje a pomoci - CENAP, na křesťanské časopisy, na nový kostel, také na traktory pro Tanzánii, také na postiženého Danečka, který díky této sbírce mohl absolvovat (jinak finančně nedostupnou) léčebnou terapii nebo také na pořízení výtahu pro stacionář "Ruka pro život" o.p.s.

Přispět můžete zde !

Letošní podpora je pro organizaci BAKHITA o.p.s., která je zaměřená především na pomoc rodinám a lidem, kteří se dostali do kritických životních situací. Zvláštní pozornost věnujeme funkčním rodinám, které mají více dětí a je pro ně náročnější zvládat život v dnešní společnosti.

Je důležité, aby ani po dramatických životních situacích nezůstávali lidé a rodiny samy. Bakhita se snaží, aby potřebný zakusil, nejenom konkrétní pomoc, ale také to, že jeho život i situace má naději.

Bakhita díky ochotným lidem již pomáhá v celé České republice. Více o najdete na stránkách Bakhity. Jsou zde i vybrané příběhy lidských osudů.

Bakhita se snaží, aby potřebný zakusil, že není sám, a že jeho život i situace má naději. Více o konkrétní pomoci najdete zde nebo seznam aktivit, na kterých se právě pracuje.

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte, zda potřebujete potvrzení pro daň. Přispívá se přímo na účet sdružení.

Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 400 Kč dostane od nás dárek - stolní kalendář - Malá poselství Vojtěcha Kodeta a nad 1000 Kč zasíláme 2 vybrané věci z této nabídky.


Osoby, firmy či sdružení, které přispějí na tento projekt větší částkou (nad 5000 kč) mohou od nás obdržet zvláštní poděkování, a to formou článku, zprávy či banneru (po individuální domluvě).

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.Jediným příjmem Bakhity jsou dary lidí, kteří mají otevřené srdce. Prosíme o finanční podporu a velmi si vážíme pravidelné pomoci, která nám umožňuje sloužit lidem v krizové situaci, zasílat balíky potřebným maminkám, zaplatit nájem, benzín, telefony, ….
Rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely. Bakhita nemá placené zaměstnance.

Touto cestou Vás prosíme, abyste poslání Bakhity šířili ve svém okolí, a tak budeme společně moci přinášet světlo do mnoha životů.

Mojžíš měl zapálené srdce a pomohl vyvést svůj lid z otroctví.
Děkujeme za vaše srdce.

Pavla Pilerová
www.bakhita.cz

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest