katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Vydejte se na cestu s církevní turistikou

S nadcházející poutní sezónou jsou stránky www.cirkevnituristika.cz nově dostupné pro uživatele všech mobilních zařízení a nabízejí rychlé vyhledávání podle zvolených kategorií.

Nyní vám neunikne žádná poutní slavnost či zajímavý program, který na poutních místech probíhá. Na stránkách https://www.cirkevnituristika.cz/poute/ můžete poutě vyhledávat podle místa konání, termínu nebo také podle zaměření, např. poutě pro rodiny, mládež, zdravotníky, atd.

Stránky vás provedou všemi kouty České republiky, představí vám poutní místa a nabídnou pohostinná ubytování. Více než 300 poutních míst představuje svoji historii i současnost, přehled pravidelných bohoslužeb a další informace. Kalendář poutí čítá na 200 poutních slavností, v nabídce najdete také několik desítek duchovních cvičení a akcí pořádaných na poutních místech.

Hledáte-li ubytování, vyberete si z nabídky církevních objektů, mezi něž patří kláštery, poutní domy, či fary, které již neslouží k bydlení faráře. Nová aplikace umožňuje u některých objektů i výběr termínu a rezervaci vašeho ubytování.

Volný čas a odpočinek můžete využít návštěvou kostelních věží, muzeí, krypt a dalších zajímavých míst spojených s církevní tématikou. Moderní aplikace Vám nabídne nejbližší zajímavosti ve vašem okolí a můžete se také vydat po některé z tradičních poutních tras, které jsme pro vás popsali.

Pokud máte zájem o klášterní nabídku, můžete si u poutních míst, ubytování i zajímavostí vybrat pouze klášterní objekty, které budou brzy také v samostatné nabídce klášterní turistiky.

Zaregistrujte se na stránky církevní turistiky, ohodnoťte místa, která jste navštívili a na vlastním profilu si sestavte svůj jedinečný plán dovolené.

Připojte se a prezentujte své poutní místo, církevní objekt pro ubytování či zajímavost.

Pokud cestujete, fotografujete a dovolíte nám vaše fotografie použít na stránkách u objektů, kde stále ještě chybějí, zašlete nám je na info@cirkevnituristika.cz.

Martina Jandlová 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest