katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu neziskové organizace BAKHITA

Web Katolik.cz vyhlašuje již tradiční Adventní sbírku. Stejně jako loni, tak i v letošním roce se bude konat sbírka pro neziskovou organizaci Bakhita.

Přispět můžete zde !

Letošní podpora je pro organizaci BAKHITA o.p.s., která je zaměřená především na pomoc rodinám a lidem, kteří se dostali do kritických životních situací. Zvláštní pozornost věnujeme rodinám, které mají více dětí a je pro ně náročnější zvládat život v dnešní společnosti.

Je důležité, aby ani po dramatických životních situacích nezůstávali lidé a rodiny sami. Bakhita se snaží, aby potřebný zakusil nejenom konkrétní pomoc, ale to, že jeho situace má naději.

Bakhita díky ochotným lidem pomáhá v celé České republice. Více najdete na stránkách Bakhity, kde si můžete přečíst, jak konkrétně Bakhita pomáhá.

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte, zda potřebujete potvrzení pro daň. Přispívá se přímo na účet Bakhity.

Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 500 Kč, dostane od nás dárek - Gelové pero s nápisem BAKHITA.

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.


Velmi si každé Vaší pomoci vážíme, zvláště proto, že aktuálně prožívá mnoho rodin náročné období. Vlivem karanténních a jiných opatření se opět více rodin dostalo do materiálních, sociálních a finančních krizí. Objem naší práce se díky tomu od začátku roku 2020 znásobil. Materiální podpora je od mnoha lidí stále velká, každý týden rozvážíme nemalé množství potravin, oblečení a dalšího potřebného vybavení pro děti i jejich rodiče. S rostoucím počtem rodin, kterým pomáháme, rostou také náklady na provoz organizace a distribuci materiální pomoci.

Rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely.

Moc Vám z celého srdce děkujeme

Pavla Pilerová
www.bakhita.cz

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy