katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu dobročinné organizace BAKHITA

Web Katolik.cz vyhlašuje již tradiční Adventní sbírku. Stejně jako loni, tak i v letošním roce se bude konat sbírka pro neziskovou organizaci Bakhita.

Přispět můžete zde !

Letošní podpora je pro organizaci BAKHITA o.p.s., která je zaměřená na pomoc rodinám a maminkám samoživitelkám. Zvláštní pozornost věnujeme rodinám, které mají více dětí a je pro ně náročnější zvládat život v dnešní společnosti.

Je důležité, aby ani po dramatických životních situacích nezůstávali lidé a rodiny sami. Bakhita se snaží, aby potřebný zakusil nejenom konkrétní pomoc, ale to, že jeho situace má naději.

Bakhita díky ochotným lidem pomáhá v celé České republice. Více najdete na stránkách Bakhity, kde si můžete přečíst, jak konkrétně Bakhita pomáhá.

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte, zda potřebujete potvrzení pro daň. Přispívá se přímo na účet Bakhity.

Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 500 Kč, dostane od nás dárek - Gelové pero s nápisem BAKHITA nebo částkou alespoň 1000 Kč, dostane od nás dárek - Malá poselství Vojtěcha Kodeta 2024.

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.


Objem naší práce se neustále násobí. Letos jsme chystali již více než 700 mikulášských balíčků. Každý měsíc distribuujeme potraviny a materiální pomoc stovkám rodin. …

Rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely.

Moc Vám z celého srdce děkujeme

Pavla Pilerová
www.bakhita.cz
Zde přinášíme svědectví jedné z maminek obdarovaných Bakhitou...

Máme pět dětí a nejmenší holčička Beata ještě nemluví. Letos na Vánoce se mi povedlo úplně zapomenout na její dárek. Je šťastná ze všeho kolem sebe a přes přání starších sourozenců jsem ji úplně vypustila. Uvědomila jsem si to až den před štědrým dnem a v tom se objevila Maruška s krabicí hraček a v ní byla panenka.

Zabalila jsem ji Beatce pod stromeček. Byla tak šťastná! První slovo a stále nejpoužívanější je mimi. Mimi s námi musí všude. Mně by vlastně ani nenapadlo jí takovou panenku koupit. Byl to krásný dárek i pro mě. Nemusela jsem mít pod stromečkem výčitky svědomí :-)

Jednou přišla v krabici zubní pasta ve chvíli, kdy nám došla a já nemohla nikam z domu, abych ji koupila. Jindy to byly rohlíky ve chvíli, kdy náš Jiříček celý den chodil a toužil po rohlíku. U nás většinou bývá chleba. :-)

Mnoho milých chvil jsme díky vám zažili. Na krabici od Bakhity se děti vždycky neuvěřitelně těší. Jsou tam dobroty, které by jinak ani nepoznaly, a tak je to pro ně vždycky svátek.

Děkujeme za Vaši dobrotu a ochotu
Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář