katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 13.3.2003
Otázka:
Vazeni, chtel bych se zeptat na nekolik veci. Je mozne sehnat na internetu "Buh Emanuel" ve formatu mp3? Po kolika letech byva zpravidla svetove setkani (den) mladeze a kdy a kde bude nasledujici?
Dekuji za Vasi ochotu.
Odpověď:
Hymna XV. světového setkání mládeže je třeba zde:
http://web.tiscali.it/ricordiGMG2000/
http://www.gmg2000.it/it/emmanuel.htm
ale nemyslím, že lze získat legální nahrávku české verze.

Následující světový den mládeže se slaví ve všech diecézích na Květnou neděli. Téma vybrané Svatým Otcem "Hle, tvá matka" je ve vztahu s rokem růžence. Než zemřel, dal Ježíš nejmladšímu apoštolu to nejdražší, co měl - svou Matku. Jeho poslední slova mají slavnostní charakter duchovního odkazu: Maria, Boží Matka od prvního okamžiku vtělení, se stává Matkou všech lidí v posledních okamžicích života Syna Ježíše.
Jedině Ježíš zná vaše srdce, vaše nejhlubší přání. Dokažte, v tomto čase ohrožovaném násilím, že jedině On může darovat lidskému srdci pokoj.
Lidé potřebují odvážné svědectví mladých, kteří se obrátí proti proudu a dosvědčí víru v Boha, Pána a Spasitele.


Pro XIX. světový den mládeže je zvoleno "Chceme vidět Ježíše" a příští světové setkání bude v roce 2005 v Kolíně nad Rýnem s tématem "Přišli jsme se mu poklonit". Takže ke společnému setkání dochází po dvou (až tří) letech.
Na otázku odpověděl: Marek Slatinský
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest