katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 13.5.2004
Otázka:
Dobry den, jak se diva krestanstvi na kineziologii? Resp. katolicka cirkev, jejiz pohled reprezentujete. Kineziologii jako metodu prace s podvedomim, energii cloveka, pri ktere PROSIME Boha o pomoc a ochranu pri praci. Dekuji. Marie
Odpověď:
Křesťanství se s podobnými alternativnímu směry rozchází v tom, že osobní rozvoj ve vztahu k bohu vylučuje Ježíše Krista. Po zjevení Božího Slova však nemá člověk žádné lepší místo, kam se obrátit.
Lidé jsou dnes spokojeni s tím, že to „funguje“, ale popisované skutečnosti mohou mít jinou příčinu než, že si „špatnými prožitky člověk vytváří blok“ a kineziologie ho zachrání. Kde snaha nabídnout pomoc v takovém biologickém stroji nechala hřích/spásu atd.?
Nevím, zda to není jen okrajový proud kineziologie, ale z některých věcí mi přechází hlava kolem.... dítě v matčině lůně si volí na základě svých emocí, jestli chce zemřít potratem či svalový test mozku detektorem lži v One Brain systému svaly ruky reagují na položenou otázku, kterou rozeznává médium pohmatem a zase hmatem léčí duševní zranění.
Na otázku odpověděl: Marek Slatinský
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest