katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 1.4.2004
Otázka:
Vážení přátelé, neporadil by někdo, kde je u nás možné sehnat (pochopitelně zakoupit) Missale Romanum, ed. typica 2000 - nejlépe vydání v malém formátu? Děkuji za každé upozornění.
Odpověď:
Vatikánské nakladatelství připravilo pouze standardní vydání (značně objemnější oproti českému misálu). U nás není v distribuci; a snadnější než je objednávat přes katolická knihkupectví je kontaktovat české studenty teologie v Římě – či faxovat na +39 06 698.84716. Potřebné údaje B41 01 Missale romanum ex decreto Sacrosancti Oecumenici Concilii Vaticani II instauratum, auctoritatae Pauli PP. VI promulgatum, Ioannis Pauli PP. II cura recognitum, editio typica tertia, 2002, cm. 22x31, pp. 1.324 (codice 7271-9) € 180.
Na otázku odpověděl: Marek Slatinský
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest