katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 25.7.2001
Otázka:
Mám dotaz ohledně dané rubriky. Odpovídáte na všechny dotazy postupně nebo nejdříve na ty jednodušší a poté na ty složitější?? Je možné, že nejdříve odpovíte na dotaz třeba z dvacátého a posléze z třetího?? Děkuji předem za Vaší odpověď.
Odpověď:
Odpovídání na dotazy je ovlivněno mnoha faktory. Předně datum u zveřejněné otázky není datem zadání dotazu, ale datem zveřejnění. Mezi zadáním a zveřejněním je jistá častová prodleva, která je způsobena jak např. povahou a obsáhlostí otázky, tak mým pracovním vytížením.
Odpovídání někdy ztěžuje fakt, že tazatel uvede chybnou, neúplnou nebo nefungující adresu a v případě volby "Nezveřejňovat" se pak odpovědi nedočká vůbec. Přiznám se také, že "anonymní dotazy" (kde tazatel neuvede ani jméno či přezdívku ani e-mail) odpovídám se značným zpožděním. Prostě si myslím, že jistá dávka společenské slušnosti je na místě.
Některé dotazy svou povahou zaberou více času, pokud se tazatel ptá např. na "oficiální názor církve" v oblasti, které se církve nedotýká nebo kde církev nevydala oficiální stanovisko, prakticky nemohu odpovědět. Je dobré používat i vyhledávání ve zodpovězených dotazech, protože mnohé otázky se duplikují. Taktéž pro dotazy typu "kde najdu na internetu..." je nejlépe použít vyhledávač, např. Redbox. Určitě je to rychlejší, než čekat na naši odpověď.
Na druhé straně jsem velmi potěšen zájmem vás tazatelů. Je vidět, že vám věci víry nejsou lhostejné a hledáte odpověď na své otázky. Jsou dny, kdy přijde 5 a více dotazů. Tak se sice odpovídání pozdrží, ale snažím se odpovědět na každý...
Doufám, že budete mít se mnou i nadále trpělivost. :-))
Na otázku odpověděl: P. Mgr. Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest