katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 28.7.2005
Otázka:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na koho se mám obrátit když bych těla záčít vest nějaký klub pro děti a mládež.S kým bych se o tom měla poradit a jestli bych měla mít nějaký kurz.
Děkuji předem za odpověď.
Přeji hezký den.
Odpověď:
Klubem pro děti a mládež zřejmě myslíte nějaké křesťanské společenství, protože s háčkováním či keramickou dílnou bych Vám opravdu neporadil. :-) Základními investičními prostředky bude ochota věnovat čas a síly, schopnost komunikovat a mít alespoň hrubou představu, čemu se bude společenství věnovat (modlitební společenství, diskuzní či naučná setkání, charitní služba, apod.). Oblasti zájmu se dají pochopitelně kombinovat. Pastorační centra jednotlivých diecézí zpravidla nabízejí pomoc pro animátory takových společenství, ať už ve formě jednotlivých přednášek či dlouhodobých kurzů (např. katechetický kurz). Velmi cenná je osobní zkušenost, kterou má člověk z nějakého jiného společenství, kterého se účastnil nebo účastní. Radou může přispět správce farnosti, kterého je dobré o takové aktivitě alespoň informovat. Jeho prostřednictvím se můžete třeba dovědět o možnostech, které Vaše či jiná diecéze má pro tyto účely. Informace a nabídky alespoň některých biskupství najdete na jejich internetových stránkách.
Na otázku odpověděl: Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest