katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 27.3.2008
Otázka:
Dobrý den, kamarádka mi tvrdila, že byl rozšířen seznam smrtelných hříchů o takové věci jako je například požívání geneticky modifikovaných potravin. Ráda bych věděla, jestli byla tato informace opodstatněná, a případně, kde bych se o této problematice mohla dozvědět více. Děkuji
Odpověď:
Tato informace opodstatněná není; jedná se o typickou novinářskou kachnu zapříčiněnou místy až ostudnou ignorancí náboženských reálií ze strany českých médií veřejnoprávních i soukromých.
K tématice existuje řada vyjádření; doporučit můžeme text ze stránek Tiskového střediska České biskupské konference, komentář Milana Glasera z české redakce Vatikánského rozhlasu nebo otevřený dopis P. Tomáše Halíka Radě České televize a generálnímu řediteli ČT.
Na otázku odpověděl: Zdeněk Drštka
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest