katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 4.3.2009
Otázka:
Dobrý den, prosím Vás nevíte, jak se jmenuje místo je to někde ve Francii nebo Španělsku a jezdí tam partneři a putují pěšky několik dní. Mělo by je to posílit, nebo kdybyste mi poradili, kde by se duchovně posílili mladí lidé před manželstvím. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Pěší pouti se tradičně dělají do Santiaga de Compostella.
http://www.camminodisantiago.it/index.htm

Podobná, ale dnes již méně praktikovaná je stará poutnická cesta do Říma, tzv. Via francigena (po které putoval třeba i kněz Petr z Prahy roku 1263, kdy mu v Bolseně - jedné z etap této poutnické cesty - začala po proměnění krvácet hostie).
http://www.viafrancigena.com/fra_fr_e.htm

Další poutnickou cestou je františkánská cesta z Padovy do Assisi, na jejíž obnově se začalo pracovat v posledních letech.
http://www.camminodifrancesco.it/

Obecně se ale dá porozhlédnout po nabídce duchovních cvičení nebo možností pomoci na poli charity a volontariátu. Případně zde mohou i ostatní návštěvníci sdělit svůj tip...
Na otázku odpověděl: Miloslav Chrást SSS
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest