katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 29.10.2001
Otázka:
Odpovídá, reaguje se na tomto serveru na vsechny dotazy, nebo pouze na nekteré, které se Vám "hodí"... Jak rozsáhlá je na tomto serveru cenzura... A jak velká je v katolické církvi? Dekuji za odpoved...
Odpověď:
Vážený ANONYME. Cenzura je "takakorát" :-)))
Snažím se odpovědět na všechny, pokud jsou slušně a věcně formulované. Bezzubé zuřivé útoky, které nejsou podloženy fakty, ignoruji. Pokud někdo není schopen položit kultivovanou otázky a vést kultivovaný dialog, pak je to jeho problém. Na všechny nesmysly se prostě odpovídat nedá. To bych u počítače strávil celé dny. A to při mém pracovním vytížení není možné. Denně přichází i kolem 5-6 dotazů, a protože některé odpovědi musím dohledávat (nejsem naučný slovník), jejich vyřízení trvá déle. Také nechci na vážné dotazy odpovídat bez dostatečného promyšlení. Proto existuje časová prodleva.
Ovšem přiznám se, že anonymní dotazy odpovídám velmi nerad a často s velkým zpožděním. Pokud není tazatel ochoten zachovat minimum společenské etikety nebo na sebe nenapíše ani kontakt, není mou povinností mu odpovědět. Volba "Můžete zveřejnit" je svolení ke zveřejnění, nikoli povinnost. Můžeme, ale nemusíme... :-))
Na otázku odpověděl: P. Mgr. Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest