katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 17.1.2002
Otázka:
Jak se vám líbí nový systém Otázek a odpovědí? Mělo by se tam ještě něco změnit? TEAM Katolík.cz
Odpověď:
Já bych chtěl nejdříve poděkovat našemu správci, programátorovi a majiteli domény v jedné osobě Petru Handlarovi za práci, kterou si s tím dal. Je to spousta hodin a dnů, které nebývají moc vidět, přesto jsou důležité. Tak Petře, díky! A Honzovi Štamberovi vděčíme za ikonky :-) Díky.
Myslím, že je to nyní podstatně lepší, protože máte jako čtenáři větší možnost reagovat na mé někdy zmatené a nedokonalé odpovědi. Chci jen upozornit na to, že do vašich reakcí už moc vstupovat nebudu. Jednak mi to nedovolí časové vytížení, jednak by další navazování otázek vytvářelo dlouhý hrozen.
Novější způsoby výpisů také napomůžou k lepší orientaci v těch několika stovkách otázek a odpovědí, které v archívu už jsou. Nebojte se používat i vyhledávání, protože se poměrně často ptáte na to, co už zodpovězeno bylo. Děkuji také všem, kteří nás povzbuzují ať už modlitbou nebo vzkazem. Někdy to opravdu potřebujeme (spíš stále :-)). A omlouváme se za to, kdy jsme třeba zklamali vaše očekávání.
Za sebe bych měl asi poděkovat, že mě stále udržujete v kontaktu se spoustou literatury, protože k mnohým vašim dotazům musím dost studovat. To pak člověk zjistí, kolik toho ještě neví. :-)

Abyste se nebáli se zeptat, k tomu Vás raději ani pobízet nebudu, vzhledem k tomu, že jen za včerejší den přišlo 14 nových dotazů...
Na otázku odpověděl: P. Mgr. Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest