katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Datum vložení: 20.5.2002
Otázka:
Postřehla jsem, že u některých otázek byl značně zredukován počet reakcí návštěvníků těchto stránek. Proč tomu tak je? Je někde možné nalézt všechny příspěvky?
Odpověď:
Nebyl zreduková, problém je v rychlosti připojení. Pokud je reakcí více a připojení pomalé, reakce se prostě ve vymezeném čase nenačtou. Takže nezbývá než použít tlačítkou "Aktualizovat", popřípadě počkat, až pomine vytížení linky. Někdy to jde až na vícerý pokus.
Server Katolik.cz je připojen rychlostí 128 kb/s (ve sdíleném pásmu) u firmy, která toto připojení poskytuje pro nás zdarma, a to je pro nás rozhodující. Jsme si vědomi toho, že někdy je natahování stránek opravdu velmi pomalé.
Chtěli bychom proto rychlost připojení zlepšit a uvažujeme o novém způsobu připojení, které ovšem bude placené. Cena vychází přibližně na 1200 Kč/měsíc. Jelikož tato částka není zdaleka zanedbatelná, záleží do jisté míry také na Vás - návštěvnících Katolíka, zda zrealizovat toto připojení bude možné či nikoliv. Je jisté, že "z vlastní kapsy" to platit nemůžeme. Měli byste popřípadě tip na nějakého sponzora či na jiné možné řešení?
Na otázku odpověděl: P. Mgr. Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailemOdeslat otázku e-mailem Tisk otázkyTisk otázky Zasílání reakcí na e-mailZasílání reakcí na e-mail Filtr na reakceFiltr na reakce - NOVÉ

 TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s "Etickým kodexem" nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.


www.fulloflife.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest