katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Andělé na vánoční pouti

Autor knihy: Ingrid Biermannová
Nakladatelství: Karmelitánské nakladatelství

Existuje mnoho symbolů, které patří k vánočnímu a předvánočnímu času, především adventní věnec, vánoční stromek, svíce nebo zvonek. K adventnímu času patří také některé osoby, jako Mikuláš, Jezulátko a andělé. Ti nás doprovodí až ke Štědrému večeru.


V předvánočním čase si děti i dospělí rádi poslechnou příběhy o svatém Mikuláši nebo o andělech. Přenášejí nás do světa, kde je každý rád, protože v něm nachází pokoj a mír, které dnešnímu světu tak často chybějí. Vypravte se spolu s dětmi na nebeskou cestu se 24 láskyplnými anděly. Nalaďte se na jejich svět a dejte jim ožít ve své fantazii. Procestujte spolu s anděly předvánoční čas a prožijete malé zázraky.


24 nebeských příběhů zve každé dítě k tomu, aby si našlo svého oblíbeného osobního anděla. Součástí knihy jsou vystřihovánky andělů. Každý den si můžete vystřihnout a slepit jednoho anděla a pověsit jej na „andělskou girlandu“ a přečíst si jeho příběh. Na konci adventu s vámi doma bude bydlet anděl s trumpetou, anděl s vlněnými ponožkami, anděl s kouzelným dechem, anděl, který nemá moc času, čokoládový anděl a jejich kamarádi.

Zpět
  

  

   Teologie těla

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář