katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Vážení návštěvníci serveru Katolik.cz,
Vánoce se kvapem blíží a my jsme pro vás připravili dárek pod stromeček, který snad ocení nejeden uživatel počítače. Jedná se o program Liturgický kalendář

V tomto roce jsme zprovoznili internetovou verzi liturgického kalendáře a nyní máte možnost si zdarma stáhnout program Liturgický kalendář, jinak řečeno "off-line" verzi kalendáře. Zde získáte více informací o této aplikaci.

Můžete si tak program nainstalovat doma, v práci... prostě kdekoliv, kde chcete mít přehled o liturgii bez připojení k internetu. Pro každý den v roce se vám zobrazí citace denní liturgie, jméno z občanského kalendáře, jméno světce z liturgického kalendáře, liturgická barva a u nedělí, slavností a jiných významných dní liturgického roku rovněž liturgické texty. Je možno přejít na konkrétní den v kalendáři pomocí hledání podle jmen či světců nebo přejít přímo na námi předdefinované dny.
Program obsahuje data na současný rok a na rok následující. Poté je třeba stáhnout aktualizačního balíčku nebo provést přímo "on-line" aktualizaci na internetu.

Program je zdarma ke stažení na adrese: http://download.katolik.cz/kalendar/  nebo http://www.katolik.cz/download/kalendar/. Na této adrese je též možné si stáhnout aktualizace na další rok.

TEAM Katolik.cz

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest