katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Katolik.cz vyhlašuje Adventní sbírku na podporu sdružení CENAP

Web Katolik.cz vyhlašuje v pořadí již šestou Adventní sbírku, jejíž výtěžek je letos určen na podporu sdružení CENAP (Centrum naděje a pomoci).

Princip sbírky je stejný jako v minulých letech – pokud chcete přispět, vyplňte prosím k tomu určený formulář (viz. odkaz níže). Zde si také zvolte jaký dárek od nás chcete dostat, zda potřebujete potvrzení pro daň či pouze chcete poslat mailem potvrzení o doručení platby. Přispívá se přímo na účet sdružení CENAP.


Přispět můžete zde !

Každý, kdo přispěje částkou alespoň 300 kč na tuto sbírku, dostane od nás dárkové CD a každý kdo přispěje částkou alespoň 500 kč dostane navíc knihu P. Petra Šikuly: „Už víš?“.

Letos poprvé máme i prémii navíc, kdy po skončení sbírky bude z dárců (kteří přispěli nad 300 Kč) vylosován 1 výherce, který obdrží poukaz pro 2 osoby na víkendový pobyt (2 noci) na faře v krásném prostředí Šumavy. Objekt je nejstarší dochovanou památkově chráněnou budovou v obci Hojsova Stráž na Šumavě. Více informací najdete na http://www.farasumava.cz/.

Podrobné informace o dárcích, které jsme pro Vás připravili najdete zde.
Brněnské Centrum naděje a pomoci nabízí pomoc při řešení potíží života v manželství, v rodině. Činnost organizace je zcela v souladu s učení katolické církve, v rámci poradny pro ženy a dívky je pro klienty bezplatná. Pomáhá tam, kde se nedaří otěhotnět i v případě potíží v těhotenství, včetně původně neplánovaných těhotenství nebo při očekávání postiženého dítěte. Působí zde odborníci na metodu přirozeného plánování rodičovství.

Více o celé nabídce na www.cenap.cz nebo též na letáčku.

Děkujeme za Vaši ochotu a štědrost.

MUDr. Ludmila Lázničková


Osoby, firmy či sdružení, které přispějí na tento projekt větší částkou (nad 5000 kč) mohou od nás obdržet zvláštní poděkování, a to formou článku, zprávy či banneru (po individuální domluvě).

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest